Zapraszamy na „I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej – Kraków Cup”!
Będzie to I edycja rozgrywek organizowanych przez holenderską fundację Euro-Sportring – największego w Europie organizatora turniejów międzynarodowych. Małopolski Związek Piłki Nożnej jest Partnerem Turnieju. Dotychczas Euro-Sportring zorganizował w Polsce 8 edycji turnieju Wrocław Trophy, podczas których wystąpiło około 1200 zespołów z 35 państw, obecnie rozgrywki Euro-Sportringu rozgrywane są w 12 europejskich krajach. Podczas Kraków Cup w programie m.in. Ceremonia Otwarcia na Placu Wielkiej Armii Napoleona, gwarantowane minimum 5 meczów, sędziowanych przez licencjonowanych arbitrów Małopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz Ceremonia Wręczenia Nagród UEFA Respect. Wśród uczestników drużyny z Polski, Słowacji, Ukrainy, Austrii, Holandii, Niemiec, Litwy i Czech. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach to Kraków będzie mógł się pochwalić gospodarzem największego międzynarodowego turnieju piłkarskiego w Europie środkowo-wschodniej. Turniej odbędzie się w dniach 9-10 lipca 2022 roku na obiektach Hutnika Kraków i Com-Com Zone w sześciu kategoriach wiekowych: U9, U10, U11, U12, U13 U15.
U9, U10 i U11 – gramy po 7 zawodników 2×15 minut, U12 i U13 – gramy po 9 zawodników 2×15 minut, U15 – gramy po 11 zawodników 2×20 minut (na pełnowymiarowych boiskach).
Kontakt do zapisów: Igor Pezdek, tel. +48 886055444   e-mail: igor.pezdek@euro-sportring.pl