My, sędziowie Kolegium Sędziów Małopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Nowym Sączu , zwracamy się z „pilną” serdeczną prośbą do wszystkich Koleżanek i Kolegów z wojewódzkich związków o pomoc finansową dla wieloletniego sekretarza KS MZPN Andrzeja Rosadzińskiego.
Feralna Niedziela 13 maja 2018 r. zawalił się świat Andrzeja. W wyniku nagłego udaru stracił on sprawność prawej części ciała. Żmudna, długotrwała rehabilitacja, połączona z uporem Andrzeja spowodowały, że w tej chwili może on już chodzić, choć nie bez trudu o kulach. Do pełni sprawności jednak wciąż daleko, a szczególnie uciążliwy jest bezwład prawej ręki, który powoduje, że Andrzej nie jest obecnie w stanie podjąć z powrotem zawodowej pracy.

                                              NIEZBĘDNA JEST POMOC !!!

Dalsza rehabilitacja jest bardzo kosztowna, a jesienią tego roku NFZ przestanie wspierać Andrzeja finansowo.  Na tą okoliczność założyliśmy na portalu zrzutka.pl akcję pomocową dla Andrzeja. Wszystkich, którzy mogą pomóc prosimy o wpłaty pod adresem https://zrzutka.pl/z5us4d . Uzbierane pieniądze zostaną przekazane na konto Andrzeja i są one wolne od podatku.

Dziękujemy za pomoc; Sędziowie z KS Małopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz z KS OZPN Nowy Sącz