AKCJA OZPN – GŁOSUJEMY NA DIETETYKA ROKU!

Mateusz Klimek – Dietetyk! , do Niego zgłaszają się nie tylko osoby prywatne?, również: kluby sportowe, lecznictwo podstawowe, szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne, przedszkola itd.itd.

Mateusz Klimek: cyt. Zostałem nominowany do Plebiscytu GAZETY KRAKOWSKIEJ Mistrzowie Urody w Kategorii „Dietetyk Roku”  (Tak, ja też jestem w szoku) , osobom, które przysłużyły się do nominacji bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuje.

A WAS PROSZĘ: o wysłanie SMS-ka w miarę oczywiście możliwości , cena za SMS-a na pewno nie zachęca ale jeśli zbywa komuś te 2 zł z hakiem na koncie to z góry dziękuję za przybliżenie mnie do Czerwonych Dywanów. Głosowanie będzie trwać do wtorku, 27 marca, do godziny 21.

Bieżące wyniki:  http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyty/mistrzowie-urody/a/mistrzowie-urody-2018-dietetyk-roku-aktualne-wyniki,12938024/

Masz ochotę przeprowadzić analizę dotychczasowego sposobu żywienia? Czy interesuje Cię zmiana nawyków żywieniowych? Potrzebujesz pomocy w zbudowaniu tkanki mięśniowej? Przeprowadzę profesjonalną analizę składu ciała. Opracuję jadłospis dla poszczególnych jednostek chorobowych. Ustalę indywidualny trening siłowy lub aerobowy dla Ciebie. Nie czekaj, zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie!

ZAPRASZAM!!!