III Halowy Turniej Sędziów Piłki Nożnej Nowy Sącz – Brzezna 2019 pt. „Gramy dla Andrzeja”

To już w najbliższą niedzielę; 10 lutego Komisja Sędziowska  OZPN Nowy Sącz organizuje III Halowy Turniej Sędziów Piłki Nożnej  o Puchar Prezesa KmS Nowy Sącz. W obecnym  roku turniej ma wyjątkowy charakter! Połączy nie tylko sportową rywalizację na parkiecie ale przede wszystkim zrealizuje szczytny cel,  wesprze osobę, bliską naszej organizacji, osobę bardzo koleżeńską i  serdeczną, która jest w poważnej potrzebie. Niespodziewanie w maju ubiegłego roku spotkało Jego wielkie nieszczęście, przeszedł udar mózgu, a  życie zawdzięcza zaprzyjaźnionemu przyjacielowi, trenerowi piłkarskiemu, który odnalazł go w jego mieszkaniu w bardzo ciężkim stanie.

Andrzej Rosadziński, bo o nim mowa, pracownik Małopolskiego Związku Piłki Nożnej oddelegowanym ds. sędziowskich. Przez wiele lat współpracował i mamy głęboką nadzieję, iż w  dalszym ciągu będzie z nami,  z naszą komisją sędziowską. Andrzej przeszedł poważną operację głowy i od  wielu miesięcy spędza czas  w szpitalu najpierw walcząc o życie, a potem o powrót do sprawności. Aby było to możliwe potrzebna jest ciągła rehabilitacja, która (jak wszyscy wiedzą) jest bardzo kosztowna i znacznie przewyższa możliwości finansowe Jego samego jak i  rodziny.
Na pomoc Andrzejowi ruszyli  sędziowie z całej Małopolski, którzy wspierają Jego  nie tylko finansowo ale i duchowo. Przyłączamy się i my! Panowie  obserwatorzy, koleżanki i koledzy, nie możemy zostawić naszego przyjaciela w potrzebie. Już dzisiaj rozpoczynamy akcję charytatywną mającą na celu zebrać jak największą kwotę pieniędzy.  W niedzielę 10. lutego nie może nikogo zabraknąć. Tradycyjnie spotykamy się na hali w Brzeznej. Tym razem serdecznie zapraszamy wszystkich obserwatorów i sędziów wraz z Rodzinami! Zapowiada się przednia zabawa i wiele atrakcji. Będą zabawy dla dzieci, licytacje cennych nagród rzeczowych i loteria fantowa. Szczególnie liczymy na obecność obserwatorów oraz starszych kolegów sędziów. Właśnie w akcję włącza się również  Okręgowy Związek Piłki Nożnej oraz liczni sponsorzy, którzy chcą wspomóc  Andrzeja w szybkim powrocie do zdrowia, czego życzy Jemu cała piłkarska rodzina!

O dalszych szczegółach akcji poinformujemy wkrótce na naszej stronie internetowej.