Komunikat jesień 2018 – młodzież

 

 

 

 

 

 

Okręgowy Związek Piłki Nożnej

w    N o w y m       S ą c z u

Wydział Gier

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER

 

 

z dnia  26 listopada   2018 r.

 

 

 

Sezon –jesień  2018  r.

 

 

 

 

                           

Dot.: weryfikacji zawodów o mistrzostwo grup młodzieżowych  w sezonie jesień  2018 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. WERYFIKACJA ZAWODÓW:

I LIGA JUNIOR  STARSZY:

WERYFIKACJA:

Rozegrane w dniach 23.08. – 17.11.2018 r. zawody o mistrzostwo I ligi juniorów starszych  zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku za wyjątkiem zawodów z dnia:

– 08.09.18 p. Poprad – Helena, które zweryfikowano jako 6-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Poprad za zdekompletowanie drużyny gości w wyniku kontuzji zawodników,

– 08.09.18 p. Glinik – Wicher, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Glinik za grę nieuprawnionego zawodnika,

– 22.09.18 p. Sokół – Poprad M. , które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Sokół za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 29.09.18 p. Glinik – Helena, które zweryfikowano jako 11-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Glinik za zdekompletowanie drużyny gości w wyniku kontuzji zawodników drużyny gości,

– 25.10.18 p. Gród – Skalnik. Które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Gród za zdekompletowanie drużyny gości w wyniku kontuzji zawodników,

– 06.11.18 p. Poprad M. – Korzenna, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Korzenna za udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy,

– 10.11.18 p. Korzenna – Poprad R., które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Korzenna za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 10.11.18 p. Wicher – Kolejarz, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Wicher za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody

KARY FINANSOWE NAŁOŻONE NA KLUBY PRZEZ WD OZPN NOWY SĄCZ:

NAZWA KLUBUNR KOM.NR

NOTY

DATA ZAWODÓW KARATREŚĆ ZARZUTU
Kolejarz13/18343/1810.11.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Korzenna13/18344/1802.11.18100, –Słowne znieważenie sędziego przez masażystę
Poprad M.6/18264/1822.09.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Poprad M..8/18299/1829.09.18100,-Nie podpisanie załącznika
Poprad M.9/18303/1829.09.18125,-Brak trenera z licencją
Poprad M.12/18328/1806.11.18150,-Gra nieuprawnionego zawodnika
Poprad M.12/18329/1806.11.18200,-Wstawienie
Poprad R.13/18342/1810.11.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Wicher4/18241/1808.09.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Wicher4/18240/1808.09.18150,-Gra nieuprawnionego zawodnika

UWAGA!!!

Brak nie uregulowania    w/w należności finansowych  (które nie zostały przez klub zapłacone ) do dnia 10 grudnia 2018 r. spowoduje nie dopuszczenie drużyn  odpowiedzialnego klubu do rozgrywek wiosennych – bez  możliwości odwołania się.

 

TABELA:

1Glinik Gorlice122790342:17
2Korzenna Korzenna112790244:16
3Sokół Stary Sącz112682145:11
4Grybovia Grybów122581333:17
5Gród Podegrodzie112581243:11
6Poprad Muszyna111651523:24
7Poprad Rytro101550524:23
8Skalnik Kamionka Wielka121341728:28
9Hart Tęgoborze111132625:31
10Świniarsko121132715:47
11Kolejarz Stróże111031719:29
12Helena Nowy Sącz12620106:64
13WICHER MOGILNO124111012:41

 

Zawody przełożone na wiosnę:              

Poprad M.          – Hart                    Gród     – Poprad R.         Poprad R.            – Kolejarz

Korzenna            – Sokół 

 

        NAZWA KLUBUNAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKAILOŚC ŻKRODZAJ KARYKARA DYSKW.KARA BIEGNIE OD DNIA
GlinikFugiel DOMINIK1
Iwański Tomasz1
Kicwak Kacper2
Łabut  Bartosz1
Miarka Jakub2
Mituś Tomasz3
Pater Michał2
Przybyłowicz Patryk1
Socha Maciej1
Wójtowicz Kacper1
GródBaziak Patryk1
Bodziony Jakub1
Kotas Jakub2
Marcinowski Jakub1
Matiaszek Tomasz3
Szabla Dawid1
Ziel;iński Mariusz2
Zwoliński Edward3
GryboviaDurlak Maciej1
Dyl Kamil1
Krok Sebastian2
Michalik Szymon7
Mlyczyński Paweł1
Oleksy Patryk1
Pękala Arkadiusz1
Sekuła Szymon1
Sniadecki Miłosz2
HartBodziony Mateusz1
Cebula Jakub1
Cebula Marcin1
Gawron Łukasz1
Hajduga Maciej1
Jaśkiewicz Arkadiusz2
Nowak Konrad1
Suchanek Jakub1
Suchanek Tomasz2
HelenaBaran Szymon2
Długopolski Leon1
Gródek Michał1
Kaczor Aleksander1
Kaleta Kamil2
KolejarzDziedzic Bartłomiej1
Krok Grzegorz1
Krok Jan1
Matusik Damian1
 Ochel Norbert1
KorzennaHojnor  Mateusz1
Kantor Jakub2
Krzyżak Henryk3
Mróz Grzegorz1
Oracz Marcin1
Rosiek Przemysław1
Stawiarski Patryk2
Szeliga Adrian3
Poprad M.Chmielowski Hubert2
Majewski Michał1
Michalik Krzysztof1
Nowak Arkadiusz2
Prusak Jakub2
Stróżyk Jakub1
Susidko Marcin1
Tłuszcz Jakub1
Poprad R.

Dudczak Kacper1
Kiebzak Rafał1
Mos Rafał1
Mos Sebastian1
Rams Karol1
SkalnikDara Bartosz1
Kościółek Marcin1
Lelito Krzysztof2
Morański Edmund2
Ogórek Rafał1
SokółBielak Tomasz2
Bocheński Piotr2
Dobrowolski Jakub1
Gryżlak Dominik1
Kurzeja Bartosz1
Miechurski Krystian1
Pajor Kacper1
Sowiński Filip1
Witowski Piotr4Odbyta
Wożniak Adrian1
ŚwiniarskoBodziony Kamil1
Bodziony Jakub2
Bodziony Michał1
Bulzak Kacer3
Piech Paweł2
Rzegocki Filip1
Węgrzyn Marcin2
WicherBaran Patryk1
 Bugara Daniel2
 Filipowicz Daniel2
 Jeliński Michał2
 Kiełbasa Marcin1
 Szczygieł Krzysztof1

 

II LIGA JUN STARSZY:

WERYFIKACJA:

Rozegrane w dniach 08.09 – 29.10.18 r. zawody o mistrzostwo II ligi juniorów starszych  zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku za wyjątkiem zawodów z dnia:

– 20.10.18 p. Ogniwo – Królovia, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Ogniwo za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody

– 27.10.18 p. Zyndram – Ogniwo, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Zyndram za brak aktualnych kart zdrowia zawodników drużyny gości,

ZAWODY PRZEŁOŻONE NA WIOSNĘ:

vacat

KARY FINANSOWE NAŁOŻONE NA KLUBY PRZEZ WD OZPN NOWY SĄCZ:

NAZWA KLUBUNR KOM.NR

NOTY

DATA

MECZU

 KARATREŚĆ ZARZUTU
Królovia10/18312/1820.10.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Ogniwo11/18329/1827.10.18100,-Brak aktualnych kart zdrowia

UWAGA!!!

Brak nie uregulowania    w/w należności finansowych  (które nie zostały przez klub zapłacone ) do dnia 10 grudnia 2018 r. spowoduje nie dopuszczenie drużyn  odpowiedzialnego klubu do rozgrywek wiosennych – bez  możliwości odwołania się.

 

TABELA:

1Sandecja II Nowy Sącz61550135:6
2Victoria Witowice Dolne61550132:12
3Zyndram Łącko61240220:15
4Ogniwo Piwniczna Zdrój6721311:14
5KORONA BESKIDU TYLICZ672139:21
6Barciczanka Barcice6620419:27
7Królovia Królowa Górna600068:39


WYKAZ  ŻK ORAZ KAR ZA CZERWONE I ŻÓŁTE KARTKI  OTRZYMANE  PRZEZ

ZAWODNIKÓW:

NAZWA KLUBUNAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKAILOŚĆ ŻKRODZAJ KARYKARA DYSKW.KARA BIEGNIE OD DNIA
BarciczankaGromala Jakub1
Mikulec Dawid1
Sadowski Rafał1
KoronaMiejski Marcin1
KróloviaBarankiwicz Tomasz1
Legutko Adrian1
Mężyk Hubert1
Siedlarz Konrad2
Sandecja IIOlchawa Szymon1-k
VictoriaKlimek Jakub1
Rosiek Dawid1
Skutnik Bartosz1 
ZyndramJarek Andrzej3
Kowalczyk Mateusz1
Kucia Mateusz1
Misiarz Kamil1

I LIGA JUNIOR MŁODSZY:

WERYFIKACJA:

Rozegrane w dniach 16.08. – 29.10.2018 r. zawody o mistrzostwo I ligi juniorów młodszych   zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku za wyjątkiem zawodów z dnia:

– 01.09.18 p. Skalnik – Uście G., które zweryfikowano jako 3-0.v.o. i trzy pkt na korzyść KS Uścia  za niestawienie się drużyny gospodarzy na zawody,

– 15.09.18 p. Skalnik – Dunajec p. Skalnik – Dunajec, które zweryfikowano jako 3-0.v.o. i trzy pkt na korzyść KS Dunajec  za niestawienie się drużyny gospodarzy na zawody,

– 06.10.18 p. Zyndram – Uście, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Zyndram za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 20.10.18 p. Uście – Dunajec, które zweryfikowano jako 9-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Dunajec  za zdekompletowanie drużyny gospodarzy w wyniku kontuzji zawodników,

KARY FINANSOWE NAŁOŻONE NA KLUBY PRZEZ WD OZPN NOWY SĄCZ:

NAZWA KLUBUNR KOM.NR NOTYDATA ZAWODÓWWYSOKOŚĆ KARYTREŚĆ ZARZUTU
Skalnik2/18216/1801.09.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Skalnik5/18256/1815.09.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Uście8/18303/1806.10.18100,-Niezgłoszenie się na zawody

UWAGA!!!

Brak nie uregulowania    w/w należności finansowych  (które nie zostały przez klub zapłacone ) do dnia 10 grudnia 2018 r. spowoduje nie dopuszczenie drużyn  odpowiedzialnego klubu do rozgrywek wiosennych – bez  możliwości odwołania się.

 

TABELA:

 

1Dunajec Nowy Sącz102790154:5
2Glinik Gorlice102480263:9
3Zyndram Łącko102170341:18
4MSZALNICA KAMIONKA WIELKA101031623:62
5Uście Gorlickie10411810:71
6Skalnik Kamionka Wielka (Wycofana z rozgrywek)1020286:32

 

 

 

 

 

MECZE BARAŻOWE:

TurbaczDunajec0-4SzaflaryTurbacz1-1
DunajecSzaflary8-1   

               

                Awans do II ML Jun. Młodszego uzyskał zespół: Dunajec Nowy Sącz

               

WYKAZ KAR ZA CZERWONE I ŻÓŁTE KARTKI  OTRZYMANE  PRZEZ

ZAWODNIKÓW, A PRZECHODZACE NA NOWY SEZON :

NAZWA KLUBUNAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKARODZAJ KARYKARA DYSKW.KARA BIEGNIE OD DNIA
Vacat    

 

II LIGA JUNIOR MŁODSZY:

WERYFIKACJA:

Rozegrane w dniach 22.08. – 10.11.2018 r. zawody o mistrzostwo II ligi juniorów młodszych  zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku za wyjątkiem zawodów z dnia:

– 29.09.18 p. Amator – Nawoj, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Nawoj za udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy,

– 14.10.18 p. Glinik – Zyndram, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Glinik za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

KARY FINANSOWE NAŁOŻONE NA KLUBY PRZEZ WD OZPN NOWY SĄCZ:

NAZWA KLUBUNR KOM.NR NOTYDATA ZAWODÓWWYSOKOŚĆ KARYTREŚĆ ZARZUTU
Amator7/18292/1829.09.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Amator7/18291/1829.09.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Zyndram9/18298/1814.10.18100,-Niezgłoszenie się drużyny na zawody

UWAGA!!!

Brak nie uregulowania    w/w należności finansowych  (które nie zostały przez klub zapłacone ) do dnia 10 grudnia 2018 r. spowoduje nie dopuszczenie drużyn  odpowiedzialnego klubu do rozgrywek wiosennych – bez  możliwości odwołania się.

TABELA:

1Akademia Piłkarska Respect92790064:6
2Łosoś Łososina Dolna102163130:7
3Nawoj Nawojowa102062233:24
4Dąbrovia Wielogłowy81853037:12
5Galicja Nowy Sącz101543337:20
6ULKS PRZYDONICA101442444:24
7Moszczanka Moszczenica101233419:31
8Zamczysko Marcinkowice101031631:38
9Ubiad10613620:41
10Amator Paszyn10512714:60
11Górka Szczereż900095:71

 
Mecze  nieodbyte: Górka – Dąbrovia,    Dąbrovia – Respect 

                Awans do I Ligi Jun. Młodszego uzyskał zespół: AP Respect, Łosoś, Nawoj

 

WYKAZ KAR ZA CZERWONE I ŻÓŁTE KARTKI  OTRZYMANE  PRZEZ

ZAWODNIKÓW, A PRZECHODZACE NA NOWY SEZON :

NAZWA KLUBUNAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKARODZAJ KARYKARA DYSKW.
ZamczyskoMatuszny SebastianCz k4 mecze od 03.11.18

 

I LIGA TRAMPKARZY:

WERYFIKACJA:

Rozegrane w dniach 23.08 – 22.10.2018 r. zawody o mistrzostwo I ligi trampkarzy   zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku za wyjątkiem zawodów z dnia:

– 25.08.18 p. Korzenna – Kolejarz, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Korzenna za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 04.09.18 p. Mszalnica – Łosoś, które zweryfikowano jako obustronny walkower za grę w obu drużynach nieuprawnionych zawodników,

– 11.09.18 p. Korona – Nawoj, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt dla gospodarzy za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 15.09.18 p. Hart – Kolejarz, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt dla gospodarzy za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

-11.09.18 p. Kolejarz – Grybovia, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Grybovia za udział w drużynie gospodarzy nieuprawnionego zawodnika,

– 01.10.18 p. Sandecja – Grybovia, które zweryfikowano ajko 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Grybovia za brak aktualnych kart zdrowia zawodników drużyny gospodarzy,

– 29.09.18 p. Hart – Gród, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Hart za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 13.10.18 p. Poprad M. – Kolejarz, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt dla gospodarzy za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

 

KARY FINANSOWE NAŁOŻONE NA KLUBY PRZEZ WD OZPN NOWY SĄCZ:

NAZWA KLUBUNR KOM.NR NOTYDATA ZAWODÓWWYSOKOŚĆ KARYTREŚĆ ZARZUTU
Gród7/18288/1829.09.18100,-Niezgłoszenie się drużyny na zawody
Kolejarz2/18207/1825.08.18100,-Niezgłoszenie się drużyny na zawody
Kolejarz5/18253/1815.09.18100,-Niezgłoszenie się drużyny na zawody
Kolejarz5/18255/1811.09.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Kolejarz5/18254/1811.09.18200,-Za wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Kolejarz9/18299/1813.10.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Kolejarz10/18313/18d. z 25.10.18250,-Przesunięcie drużyny na ostatnie miejsce – 3  v.o.
Łosoś3/18218/1804.09.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Łosoś3/18219/1804.09.18200,-Za wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Mszalnica3/18217/1804.09.18100,-Za udział nieuprawnionego zawodnika
Mszalnica3/18220/1804.09.18200,-Za wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Nawoj4/18237/1811.09.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Sandecja7/18287/1801.10.18100,-Brak aktualnych kart zdrowia zawodników

UWAGA!!!

Brak nie uregulowania    w/w należności finansowych  (które nie zostały przez klub zapłacone ) do dnia 10 grudnia 2018 r. spowoduje nie dopuszczenie drużyn  odpowiedzialnego klubu do rozgrywek wiosennych – bez  możliwości odwołania się.

 

TABELA:

1BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA1130100160:10
2Akademia Piłkarska Respect1130100154:7
3Korzenna Korzenna112271353:30
4Sandecja I112062366:17
5Grybovia Grybów111752425:24
6Hart Tęgoborze111543413:16
7Gród Podegrodzie111442545:36
8Poprad Muszyna111442521:30
9Biegoniczanka111334430:39
10Poprad Rytro111240724:34
11ULKS PRZYDONICA113101014:88
12Kolejarz Stróże (Wycofana z rozgrywek)11000112:76

 

MECZE BARAŻOWE:

PodhaleBeskidzka10-0TurbaczPodhale0-2
BeskidzkaTurbacz1-1   

 

AWANSE I SPADKI:

Awans do II ML Trampkarzy po barażach uzyskał zespół KS Podhale

Spadek: ULKS Przydonica oraz  KS Kolejarz do III ligi.

II  LIGA TRAMPKARZY:

WERYFIKACJA:

Rozegrane w dniach 21.08 – 11.11.18 r. zawody o mistrzostwo II ligi trampkarzy   zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku za wyjątkiem zawodów z dnia:

– 25.08.18 p. Ogniwo – Łosoś, które zweryfikowano jako 3- 0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Ogniwo za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 25.08.18 p. Dabrovia – Budowlani, które zweryfikowano jako 3- 0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Dąbrovia za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 30.08.18 p. Korona – Uście, które zweryfikowano jako 3- 0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Uście za  grę nieuprawnionego zawodnika,

– 08.09.18 p. AP 2012 – Ogniwo, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść AP 2012 za zdekompletowanie drużyny KS Ogniwo za zdekompletowanie drużyny gości w wyniku kontuzji zawodników,

– 15.09.18 p. Ogniwo – GOAL, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść AP GOAL za udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy,

– 13.10.18 p. Ogniwo – Zyndram, które zweryfikowano jako 3- 0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Zyndram za niezgłoszenie się drużyny gospodarzy  na zawody,

KARY FINANSOWE NAŁOŻONE NA KLUBY PRZEZ WD OZPN NOWY SĄCZ:

NAZWA KLUBUNR KOM.NR NOTYDATA ZAWODÓWWYSOKOŚĆ KARYTREŚĆ ZARZUTU
Budowlani2/18209/1825.08.18100,-Niezgłoszenie się drużyny na zawody
Korona3/18222/1830.08.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Korona3/18221/1830.08.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Łosoś2/18208/1825.08.18100,-Niezgłoszenie się drużyny na zawody
Ogniwo5/18258/1815.09.18100,-Gra nieuprawnionego zawodnika
Ogniwo5/18259/1815.09.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Ogniwo9/18300/1813.10.18100,-Niezgłoszenie się drużyny na zawody

UWAGA!!!

Brak nie uregulowania    w/w należności finansowych  (które nie zostały przez klub zapłacone ) do dnia 10 grudnia 2018 r. spowoduje nie dopuszczenie drużyn  odpowiedzialnego klubu do rozgrywek wiosennych – bez  możliwości odwołania się.

 

TABELA:

1KORONA BESKIDU TYLICZ92480151:6
2Dunajec I92480140:8
3Dąbrovia Wielogłowy81860224:11
4Zyndram Łącko91860322:15
5Budowlani Jazowsko91651322:20
6AKADEMIA GOAL91031515:24
7AP 2012 Nowy Sącz9930612:22
8Ogniwo Piwniczna Zdrój9721616:36
9MSZALNICA KAMIONKA WIELKA810162:31
10Łosoś Łososina Dolna900089:46

 

O kolejności miejsc w tabeli  1-2, 3-4,     zadecydowały bezpośrednie pojedynki tych drużyn   

ZAWODY NIEODBYTE:

Mszalnica           – Dąbrovia 

AWANSE I SPADKI:

Awans do  I ligi Trampkarzy  uzyskał zespół:  Korona Beskidu

III  LIGA TRAMPKARZY:

WERYFIKACJA:

Rozegrane w dniach 08.09.18  –  20.10.18  r. zawody o mistrzostwo III ligi trampkarzy   zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku za wyjątkiem zawodów z dnia:

– 08.09.18 p. Zamczysko – Dunajec, które zweryfikowano jako 4-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Zamczysko za udział nieuprawnionego zawodnika,

– 22.09.18 p. Zamczysko – Polany / B, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Polany/B za udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie LKS Zamczysko,

– 29.09.18 p. Jedność – Dunajec, które zweryfikowano jako 3-0 v.o.i trzy pkt na korzyść KS Jedność  za udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości,

  ZAWODY NIEODBYTE: vacat

 

KARY FINANSOWE NAŁOŻONE NA KLUBY PRZEZ WD OZPN NOWY SĄCZ:

NAZWA KLUBUNR KOM.NR NOTYDATA ZAWODÓWWYSOKOŚĆ KARYTREŚĆ ZARZUTU
Dunajec4/18238/1808.09.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Dunajec4/18239/1808.09.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Dunajec7/18289/1829.09.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Dunajec7/18290/1829.09.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Zamczysko6/18265/1822.09.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Zamczysko6/18266/1822.09.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika

UWAGA!!!

Brak nie uregulowania    w/w należności finansowych  (które nie zostały przez klub zapłacone ) do dnia 10 grudnia 2018 r. spowoduje nie dopuszczenie drużyn  odpowiedzialnego klubu do rozgrywek wiosennych – bez  możliwości odwołania się.

 

TABELA:

1Sokół Stary Sącz71860128:5
2Barciczanka Barcice71651116:10
3Polany – Berest71341213:10
4Zamczysko Marcinkowice71240325:18
5Victoria Witowice Dolne7930416:24
6Jedność Nowy Sącz7930422:27
7Dunajec II7620518:20
8Helena Nowy Sącz700077:31

 

ZAWODY NIEODBYTE: vacat               

 

AWANSE I SPADKI:

Awans do  II ligi Trampkarzy  uzyskał zespół: MKS Sokół Stary Sącz

I LIGA MŁODZIKÓW:

WERYFIKACJA:

Rozegrane w dniach 25.08  – 10.11.2018 r. zawody o mistrzostwo I ligi młodzików   zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku za wyjątkiem zawodów z dnia:

–  04.10.18 p. AP 2012 – Gród, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS gród za niezgłoszenie się drużyny gospodarzy na zawody,

KARY FINANSOWE NAŁOŻONE NA KLUBY PRZEZ WD OZPN NOWY SĄCZ:

NAZWA KLUBUNR KOM.NR NOTYDATA ZAWODÓWWYSOKOŚĆ KARYTREŚĆ ZARZUTU
AP 20128/18301/1804.10.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
RESPECT2/18210/1828.08.18500,-Słowne znieważenie sędziego przez masażystę

UWAGA!!!

Brak nie uregulowania    w/w należności finansowych  (które nie zostały przez klub zapłacone ) do dnia 10 grudnia 2018 r. spowoduje nie dopuszczenie drużyn  odpowiedzialnego klubu do rozgrywek wiosennych – bez  możliwości odwołania się.

TABELA:

1Sandecja I Nowy Sącz1131101047:9
2Łużna Łużna112891138:7
3Dunajec I112372220:10
4Biegoniczanka112163213:8
5Sokół I111961422:15
6Glinik Gorlice111550626:30
7Kolejarz Stróże111442516:19
8AP 2012 Nowy Sącz101240611:27
9AKADEMIA GOAL101031610:15
10Gród Podegrodzie11620912:34
11KORONA BESKIDU TYLICZ11512812:36
12Akademia Piłkarska Respect1141199:26

 

ZAWODY NIEODBYTE:

AP 2012 – GOAL

                                           MECZE BARAŻOWE:

LimanoviaPodhale1-1SandecjaLimanovia1-1
PodhaleSandecja2-0   

                              

Awans do II  ML Młodzika uzyskał zespół: KS Podhale

Spadkiem zostały objęte zespoły: AP Respect, Korona Beskidu Tylicz

II LIGA MŁODZIKÓW:

WERYFIKACJA:

Rozegrane w dniach 24.08 – 30.10.2018 r. zawody o mistrzostwo II ligi młodzików   zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku za wyjątkiem zawodów z dnia:

– 27.08.18 p. Zawisza – Sokół, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Zawisza za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 01.09.18 p. Kolejarz – Grybovia, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  LKS Grybovia za udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy,

– 03.09.18 p. Dabrovia – Ogniwo, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Dabrovia za udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości,

– 03.09.18 p. Skalnik – Sandecja II, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Sandecja za udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy,

– 04.09.18 p. Sandecja II – Łosoś, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Sandecja za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 13.09.18 p. Łosoś – Ogniwo. które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Łosoś  za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 17.09.18 p. Skalnik – Zawisza, , które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Skalnik za udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości,

– 22.09.18 p.  Piątkowa/Ł – Poprad R., , które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Piątkowa/Ł  za udział niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

1 22.09.18 p. Ogniwo – Kolejarz, , które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Kolejarz za udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy,

– 22.09.18 p. 22.09.18 p. Skalnik – Łosoś, które zweryfikowano jako obopólny walkower za niezgłoszenie się obu drużyn na zawody,

– 03.10.18 p. Grybovia – Łosoś, , które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Grybovia za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 15.10.18 p. Barciczanka – Łosoś, , które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Barciczanka za udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości,

– 23.10.18 p. Sandecja – Barciczanka, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Sandecja za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 27.10.18 p. Poprad R. – Skalnik, , które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Poprad R.  za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

 

KARY FINANSOWE NAŁOŻONE NA KLUBY PRZEZ WD OZPN NOWY SĄCZ:

NAZWA KLUBUNR KOM.NR NOTYDATA ZAWODÓWWYSOKOŚĆ KARYTREŚĆ ZARZUTU
Barciczanka12/18330/1823.10.18100,- Niezgłoszenie się na zawody
Kolejarz3/18223/1801.09.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Kolejarz3/18224/1801.09.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Łosoś6/18274/1822.09.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Łosoś7/18285/1803.10.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Łosoś9/18301/1815.10.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Łosoś9/18302/1815.10.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Łosoś10/18314/1825.10.18250,-Wycofanie drużyny z rozgrywek – 3 x v.o.
Ogniwo3/18228/1803.09.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Ogniwo3/18225/1803.09.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Ogniwo5/18257/1813.09.18100,-Niezgłoszenie się na zawody,
Ogniwo6/18269/1822.09.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Ogniwo6/18268/1822,09.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Poprad R.6/18273/1822.09.18100,- Niezgłoszenie się na zawody
RESPECT2/18210/1828.08.18500,-Słowne znieważenie sędziego przez masażystę
Skalnik7/18275/1822.09.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Skalnik11/18324/1827.10.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Zawisza6/18271/1817.09.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Zawisza6/18272/1817.09.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika

UWAGA!!!

Brak nie uregulowania    w/w należności finansowych  (które nie zostały przez klub zapłacone ) do dnia 10 grudnia 2018 r. spowoduje nie dopuszczenie drużyn  odpowiedzialnego klubu do rozgrywek wiosennych – bez  możliwości odwołania się.

 

TABELA:

1Sandecja II1236120088:1
2Poprad Muszyna1233110161:8
3Piątkowa Łęg122581338:15
4Kolejarz II112170435:17
5Grybovia Grybów121860624:28
6Barciczanka Barcice121860619:24
7Nawoj Nawojowa121550730:50
8ZAWISZA w Rożnowie121240821:29
9Dąbrovia Wielogłowy111240715:39
10Skalnik Kamionka Wielka121132713:24
11Poprad Rytro101031619:49
12Ogniwo Piwniczna Zdrój12512926:80
13Łosoś Łososina Dolna (Wycofana z rozgrywek)12930913:38

              

ZAWODY NIEODBYTE:

Poprad R.                       – Dąbrovia              Poprad R.            – Kolejarz

AWANSE:

Awans do I ligi  Młodzików  uzyskał zespół : Sandecji II

Spadkiem został objęty zespół  Lososia

 III LIGA MŁODZIKÓW:

WERYFIKACJA:

Rozegrane w dniach 22.08 – 27.10.18 r. zawody o mistrzostwo III ligi młodzików   zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku za wyjątkiem zawodów z dnia:

– 22.08.18 p. Mineralni – Budowlani, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Mineralni   za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 05.09.18 p. GOAL II – Ogniwo, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Ogniwo  za niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 05.09.18 p. Sandecja IV – Przydonica, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS  Przydonica   za udział nieuprawnionego zawodnika,

– 05.09.18 p. Świniarsko – Przetakówka, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Świniarsko za udział nieuprawnionego zawodnika,

– 22.09.18 p. Ogniwo – Budowlani, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Budowlani  za udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości,

– 22.09.18 p. Sandecja IV – Budowlani, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS  Sandecja  za brak aktualnych kart zdrowia,

– 02.10.18 p. Przetakówka – Sandecja IV . które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Sandecja   za niezgłoszenie się drużyny gospodarzy na zawody,

– 27.10.18 p. Budowlani – Przetakówka. które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść  KS Sandecja   za niezgłoszenie się drużyny gospodarzy na zawody,

KARY FINANSOWE NAŁOŻONE NA KLUBY PRZEZ WD OZPN NOWY SĄCZ:

NAZWA KLUBUNR KOM.Nr notyDATA ZAWODÓWWYSOKOŚĆ KARYTREŚĆ ZARZUTU
Budowlani6/18268/1822.09.18100,- Brak aktualnych kart zdrowia zawodników
Budowlani11/18323/1827.10.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Ogniwo3/18227/1805.09.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Ogniwo3/18226/1805.09.18200.-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Ogniwo6/18270/1822.09.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Ogniwo6/18267/1822.09.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Przetakówka3/18232/1805.09.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Przetakówka3/18231/1805.09.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika
Przetakówka7/18286/1802.10.18100,-Niezgłoszenie się na zawody
Sandecja3/18229/1805.09.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Sandecja3/18230/1805.09.18200,-Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika

 

TABELA:

1MUKS Mineralni1131101060:6
2AKADEMIA GOAL II112891158:7
3ULKS PRZYDONICA102372135:12
4Sandecja IV112170434:19
5Dunajec II112062343:27
6Sandecja III112062354:26
7Helena Nowy Sącz111442528:37
8Budowlani Jazowsko10721721:33
9Zawada11714622:55
10PRZETAKÓWKA NOWY SĄCZ10620812:62
11Biegoniczanka II11411920:72
12Ogniwo II10310921:52

 

ZAWODY NIEODBYTE:

Ogniwo – Przetakówka                                Budowlani – Przydonica           

 

AWANSE I SPADKI:

Awans do II Ligi Młodzików uzyskał zespół  : UKS Mineralni

 

I LIGA ORLIK:

WERYFIKACJA:

Rozegrane w dniach 13.09 – 13.10.18 r. zawody o mistrzostwo III ligi młodzików   zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku za wyjątkiem zawodów z dnia:

– 05.09.18 p. Poprad R. – Sandecja, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Poprad R. za udział nieuprawnionego zawodnika,

– 10.09.18 p. Sandecja – Biegoniczanka, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Biegoniczanka za udział nieuprawnionego zawodnika,

– 24.09.18 p.  Poprad R. – Glinik, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS Glinik za  niezgłoszenie się drużyny gości na zawody,

– 19.09.18 p. Horyzont – Zawisza, które zweryfikowano jako 3-0 v.o. i trzy pkt na korzyść KS  Horyzont za udział nieuprawnionego zawodnika,

KARY FINANSOWE NAŁOŻONE NA KLUBY PRZEZ WD OZPN NOWY SĄCZ:

NAZWA KLUBUNR KOM.Nr notyDATA ZAWODÓWWYSOKOŚĆ KARYTREŚĆ ZARZUTU
Glinik6/18276/1824.09.18100,-Niezgłoszenie się drużyny na zawody
Zawisza6/18/278/1819.09.18100,-Udział nieuprawnionego zawodnika
Zawisza6/18279/1819.09.18200,- Wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika

TABELA:

 

1Biegoniczanka51550018:1
2Budowlani Jazowsko4930113:11
3Poprad Rytro5930215:11
4Dąbrovia Wielogłowy431039:17
5AP 2012 Nowy Sącz200025:9
6Sandecja I4000410:21

Mecz nieodbyte:

Dąbrovia – AP 2012    Sandecja – AP 2012   Budowlani – Dąbrovia

 

II LIGA ORLIK Gr. I:

WERYFIKACJA:

Rozegrane w dniach 29.08 – 24.10.18 r. zawody o mistrzostwo III ligi młodzików   zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku:

TABELA:

 

1Helena I61550132:16
2ZAWISZA w Rożnowie6930329:19
3Sandecja Nowy Sącz6930323:30
4Piątkowa Łęg6310520:39

Awans do I ligi Orlik uzyskał zespólHeleny

 

II LIGA ORLIK Gr II :

WERYFIKACJA:

Rozegrane w dniach 29.08 – 08.11.18 r. zawody o mistrzostwo III ligi młodzików   zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku:

TABELA:

1Barciczanka Barcice61550130:10
2Helena II61341133:19
3Skalnik Kamionka Wielka6411413:28
4PRZETAKÓWKA NOWY SĄCZ6310514:33

Awans do I ligi Orlików uzyskał zespół Barciczanki

 

I LIGA ŻAKÓW:

WERYFIKACJA:

Rozegrane w dniach 08.08 – 18.10.18 r. zawody o mistrzostwo III ligi młodzików   zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku.

TABELA:

1Dąbrovia II61860054:3
2Biegoniczanka61341126:16
3Dąbrovia I61341123:18
4Zawada II5620311:18
5Zawada I541136:17
6Helena Nowy Sącz6310513:34
7Skalnik Kamionka Wielka610157:34

Mecze nieodbyte:

Zawada I – zawada II