Kraków – stadion Wisły – 18 sierpnia – Konferencja dla trenerów piłki nożnej

BOGDAN ZAJĄC BODO – GOL FOOTBALL CONFERENCE

Kraków 16.08.2021 r (poniedziałek) , stadion Wisły Kraków – Loża Prezydencka, Kraków, ul Reymonta 22 (wjazd od Błoń od ulicy 3-go Maja)

 Bogdan Zając Bodo-Gol Football Conference to konferencja szkoleniowa skierowana nie tylko do trenerów piłki nożnej ale również osób interesujących się piłka nożną, chcących poszerzać swoją wiedzę w zakresie kluczowych aspektów szkolenia piłkarskiego, tj. techniki, taktyki, motoryki oraz psychologii. Pomysłodawcą projektu, jest Bogdan Zając były piłkarz a obecnie trener posiadającego licencję UEFA PRO.

Prelegentami w wykładzie teoretycznym będą: Bogdan Zając , Remigiusz Rzepka , Jarosław Tkocz , Mateusz Stolarski i Przemysław Cecherz co zapewnia najwyższy poziom wiedzy teoretycznej, która zostanie przekazana uczestnikom konferencji. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Wydziału Szkolenia Małopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz Zespołu Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN. Certyfikat udziału w konferencji jest równoznaczny z zaliczeniem przez PZPN 3 godzin szkoleniowych niezbędnych do przedłużenia ważności licencji trenerskich.

Informacje organizacyjne

Adres: Loża Prezydencka – 1 piętro na stadionie Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22 (wjazd od 3-go Maja)

Rozpoczynamy rejestracją od godz. 09:00. W holu będzie dostępny punkt informacyjny Organizatora i  stanowiska z listami uczestników obsługiwanych przez trenerów  – prosimy o potwierdzenie  i złożenie podpisu na liście uczestników przed rozpoczęciem konferencji jak i po jej zakończeniu. Konferencja rozpoczyna się o godzinie 10:00 a jej zakończenie przewidziane jest na godzinę 18:00.

    Aby zarejestrować się na konferencję:

– proszę zalogować się na platformie: pzpn24.pzpn.pl

 – dokonać wpłaty 200 zł

– przesłać zgłoszenie wraz z potwierdzeniem wpłaty  na email:  fcbodogol@wp.pl

 Prelegenci

Bogdan Zając– trener piłki nożnej UEFA PRO.
Jarosławianin, Honorowy Obywatel Miasta Jarosławia, sportowiec 100-lecia JKS Jarosław z bogatą karierę piłkarską, Reprezentował barwy m.in. JKS Jarosław, Kamax Kańczuga, Wisły Kraków, Zagłębia Lubin, Widzewa Łódź oraz klubów zagranicznych FC Karnten (Austria), Nea Salamis Famagusta (Cypr), Shenzen Kingway/Xiangxue (Chiny).  Z Wisłą Kraków – Mistrz Polski 1999 i 2001 r, vice Mistrz Polski 2000 i 2002 r, zdobywca Pucharu Polski 2002 r, zdobywca Pucharu Ligi 2001, zdobywca Super Pucharu w 1999 r. W barwach Wisły Kraków wystąpił w 15 meczach europejskich pucharów m.in.: FC Barcelona , FC Porto , AC Parma , Inter Mediolan strzelając 2 gole przeciwko Trabzonspor i AC Parma. Rozegrał 1 mecz w Reprezentacji Polski ze Słowacją w 1998 r w Bratysławie.

Jako trener : awans z drużyną juniorów starszych TKS Skawinka Skawina do MLJ w sezonie 2009/2010,  od 2010 r współpracował z trenerem Adamem Nawałką w GKS Katowice i Górnik Zabrze, a od grudnia 2013 r. pełnił rolę II trenera Reprezentacji Polski, z którą wywalczył awans do Mistrzostw Europy 2016 (awans do ćwierćfinału) i Mistrzostw Świata 2018 r . Po MŚ wraz z Adamem Nawałka związał się z Lechem Poznań. Od lipca 2020 do marca 2021 r I trener Jagiellonii Białystok. Obecnie koordynator do spraw sportowych w SMS Jarosław.
Często bierze udział w szkoleniach i kursach trenerskich jako wykładowca , posiada dyplom Trenera UEFA PRO.

Remigiusz Rzepka – trener i edukator w obszarze przygotowania motorycznego

Edukacja:

 • 1992-1996    Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach   – tytuł: magister rehabilitacji
 • 2003-2004    Akademia Ekonomiczna w Katowicach  – studia Podyplomowe – Menadżer Jakości
 • 2009-2014    Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Wojskowy Lekarski – tytuł: doktor nauk medycznych w obszarze fizjoterapia

Doświadczenie zawodowe:

 • koordynator fizjoterapii Centrum Rehabilitacji „Reha-Vita” Gliwice (2002-2004),
 • koordynator fizjoterapii „Fizjofit-Galen” Bieruń (2007-2012),
 • koordynator fizjoterapii CF „Fizjofit” Gliwice (2005-2017),
 • koordynator fizjoterapii w placówkach sieci Enel_Med i Enel-Sport (2017- obecnie)
 • trener i koordynator przygotowania motorycznego Reprezentacji Narodowych w piłce nożnej (2011-2012, 2013-2018), siatkówce, piłce ręcznej,
 • koordynator i konsultant przygotowania motorycznego w klubach piłki nożnej (Ekstraklasa: Górnik Zabrze, Piast Gliwice, Zagłębie Lubin), tenisie, siatkówce, koszykówce,
 • koordynator przygotowania motorycznego w Reprezentacjach młodzieżowych PZKosz (obecnie),

Doświadczenie edukacyjne:

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach – wykładowca Studium Podyplomowego (2011-obecnie),
 • Własna działalność edukacyjna w obszarze fizjoterapii i przygotowania motorycznego,
 • Organizacja autoryzowanych szkoleń (FMS) i konferencji z zakresu treningu funkcjonalnego
 • Organizacja i prowadzenie szkoleń z przygotowania motorycznego wg koncepcji EXOS od 2009r
 • Organizacja szkoleń dla stowarzyszeń sportowych, placówek edukacyjnych

Jarosław Tkocz – licencjonowany trener bramkarzy.  Licencjonowany trener Goalkeeper A, UEFA A, były zawodnik GKS Katowice, Shinnik Jaroslaw, Ural Jakaterynburg. Jako trener, były asystent Adama Nawałki w GKS Katowice, Górnik Zabrze, Reprezentacja Polski, Lech Poznań i Jagiellonii Białystok , obecnie Raków Częstochowa. Jako trener uczestnik Mistrzostw Europy Francja 2016 (ćwierćfinał) i Mistrzostw Świata Rosja 2018.

Mateusz Stolarski – trener piłki nożnej UEFA A. Ukończył Akademię wychowania Fizycznego w Krakowie. Od 2011 do 2019 trener od U11 do U15 w Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Od 2013 do 2019 Trener Reprezentacji Małopolski roczników 2003 oraz 2007. Od rundy jesiennej 2019 trener w Stal II Rzeszów. Od 2020 Asystent Trenera w Stal Rzeszów. Uczestnik zagranicznych staży trenerskich w Cardiff City, Dinamo Zagrzeb, Athletic Bilbao, Eibar. Specjalizuję się w treningu indywidualnym młodzieży oraz zawodników na poziomie zawodowym.

 Przemysław Cecherz – posiada licencję trenera I klasy.

Jako piłkarz grał na pozycji bramkarza  w klubach KKS Koluszki , Bałtyk Gdynia oraz chicagowskich klubach polonijnych: Wiśle, Orłach i Cracovii. Karierę trenerską rozpoczął w 1996 roku w IV ligowym KKS Koluszki. W latach 2005–2006 pełnił funkcję trenera bramkarzy, asystenta oraz na krótko pierwszego trenera Górnika Zabrze. W roku 2007 był asystentem  , a następnie pierwszym trenerem Wisły Płock. Następnie był trenerem Hetmana Zamość, z którym awansował do nowej II ligi. Kolejne kluby , w których pracował: Tur Turek, Stal Stalowa Wola, Znicz Pruszków, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Kolejarz Stróże, GKS Tychy, Widzew Łódź, KSZO Ostrowiec, Chojniczanka Chojnice a ostatnio Wieczysta Kraków.

Koszt uczestnictwa w Konferencji wynosi  200 zł., płatne przelewem wpisując w treści:  Bodo-Gol „nazwisko i imię uczestnika”

Dane do przelewu:
Bank Pekao: 34 1240 4533 1111 0010 9601 0971
Bogdan Zając Bodo-Gol , ul. Pełczyńskiego 16 , 31-341 Kraków

UWAGA! PŁATNOŚĆ ZA UDZIAŁ W SZKOLENIU PROSZĘ DOKONAĆ PRZELEWEM. PROSIMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW O ZABRANIE DOWODU WPŁATY – DO OKAZANIA PRZY REJESTRACJI PRZED WEJŚCIEM.

REJESTRACJA NA KONFERENCJE ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE PRZEZ PROFIL TRENERA NA PORTALU
PZPN24.PZPN.PL

Liczba miejsc (100) ograniczona – decyduje kolejność rejestracji z wpłatą.

W przypadku nieobecności na wydarzeniu bardzo prosimy o ANULOWANIE wniosku w swoim profilu PZPN24, aby ułatwić nam organizację i właściwe przygotowanie szkolenia. Zaliczenie konferencji i uzyskanie elektronicznego Certyfikatu Uczestnictwa w Konferencji będzie wymagało złożenia dwóch podpisów, na początku i na końcu Konferencji.   Prosimy o zabranie Licencji Trenerskiej bądź innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Organizator zapewnia:

– 6 godzin szkolenia (teoria)

– certyfikat ukończenia konferencji

– 3 punkty do licencji trenerskich – certyfikacja PZPN

– przerwa kawowa,

– lunch, kawa, herbata, woda, napoje

– czasopismo „Asystent trenera”

– gadżety szkoleniowe

Do dyspozycji uczestników znajdować się będzie bezpłatny niestrzeżony parking przed lożą Gold-VIP.

Wjazd od ulicy 3-go maja na hasło: Konferencja Bodo-Gol. Liczba miejsc ograniczona.

Osoby kontaktowe: we wszelkich sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z koordynatorem projektu:  Bogdan Zając:  519 107 659, fcbodogol@wp.pl

MZPN Konferencja 2021.2

MZPN Konferencja 2021.3