IV liga grupa wschodnia

RAZEMDOMWYJAZDMECZE BEZPOŚREDNIE
NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1. Barciczanka Barcice152992430-1751114-641316-11
2. Limanovia Limanowa142783331-152108-262323-13
3. Glinik Gorlice152581631-3151218-1730413-14131003-2
4. Bocheński KS132581425-1161118-32037-8100012-3
5. MLKS Żabno152466324-1844016-72238-11241105-3
6. Lubań Maniowy152466325-1951213-815112-11220205-5
7. Poprad Muszyna152473525-1841214-932311-9210114-6
8. Olimpia Pisarzowa152271727-2541215-1030512-15
9. GKS Drwinia152163621-2153114-71057-14
10. Sandecja II Nowy Sącz152062732-3042021-520711-25
11. Tarnovia Tarnów141954519-1931313-102326-9110101-1
12. Wolania Wola Rzędzińska151954623-1942215-81248-11110101-1
13. Watra Białka Tatrzańska141745518-3042213-150335-15
14. KS Tymbark131240911-361064-243037-12
15. Tuchovia Tuchów15815919-341248-1303511-21131003-2
16. Poprad Rytro148221012-302159-160153-14100012-3

 

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Barciczanka Barcice0-23-01-04-24-12-10-0
 2 Limanovia Limanowa1-15-02-1
 3 Glinik Gorlice2-13-33-21-42-11-22-14-3
 4 Bocheński KS3-02-10-00-16-04-01-02-1
 5 MLKS Żabno2-21-12-23-13-01-13-01-0
 6 Lubań Maniowy1-01-33-11-04-11-10-22-0
 7 Poprad Muszyna1-02-33-30-12-14-12-0
 8 Olimpia Pisarzowa1-23-15-22-10-11-03-3
 9 GKS Drwinia3-12-10-12-02-10-01-11-13-1
 10 Sandecja II Nowy Sącz4-21-12-24-06-04-0
 11 Tarnovia Tarnów3-10-10-40-23-01-16-1
 12 Wolania Wola Rzędzińska0-22-32-01-04-11-14-01-1
 13 Watra Białka Tatrzańska1-72-40-02-12-10-03-13-1
 14 KS Tymbark0-60-20-31-41-30-52-1
 15 Tuchovia Tuchów0-20-21-12-21-21-23-2
 16 Poprad Rytro0-23-11-01-20-32-51-11-2
 Kolejka 1 – 12-13 sierpnia
Watra Białka Tatrzańska3-1KS Tymbark12 sierpnia, 17:00
MLKS Żabno2-2Barciczanka Barcice12 sierpnia, 17:30
Lubań Maniowy1-0Glinik Gorlice13 sierpnia, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska4-1Sandecja II Nowy Sącz12 sierpnia, 16:00
Limanovia Limanowa5-0Olimpia Pisarzowa12 sierpnia, 17:00
Bocheński KS0-1Poprad Muszyna12 sierpnia, 15:30
Tarnovia Tarnów6-1Tuchovia Tuchów12 sierpnia, 17:30
GKS Drwinia3-1Poprad Rytro6 września, 17:30
 Kolejka 2 – 15 sierpnia
KS Tymbark0-3Poprad Muszyna15 sierpnia, 17:00
Olimpia Pisarzowa3-1Bocheński KS15 sierpnia, 17:00
Glinik Gorlice2-1Wolania Wola Rzędzińska16 sierpnia, 18:00
Barciczanka Barcice3-0Lubań Maniowy15 sierpnia, 17:00
GKS Drwinia2-0MLKS Żabno15 sierpnia, 17:00
Watra Białka Tatrzańska3-1Tuchovia Tuchów15 sierpnia, 17:00
Limanovia Limanowa2-1Sandecja II Nowy Sącz15 sierpnia, 17:00
Poprad RytroTarnovia Tarnów18 listopada, 17:00
 Kolejka 3 – 19-20 sierpnia
Tuchovia Tuchów1-2KS Tymbark19 sierpnia, 17:00 (150)
Poprad Rytro1-1Watra Białka Tatrzańska20 sierpnia, 17:00 (100)
MLKS Żabno1-1Tarnovia Tarnów19 sierpnia, 17:00 (160)
Lubań Maniowy1-0GKS Drwinia20 sierpnia, 16:00 (50)
Wolania Wola Rzędzińska0-2Barciczanka Barcice19 sierpnia, 17:00 (70)
Bocheński KS6-0Sandecja II Nowy Sącz19 sierpnia, 15:30 (300)
Poprad Muszyna0-1Olimpia Pisarzowa19 sierpnia, 11:00 (150)
Glinik Gorlice3-3Limanovia Limanowa19 sierpnia, 17:00 (250)
 Kolejka 4 – 26-27 sierpnia
KS Tymbark1-4Olimpia Pisarzowa27 sierpnia, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz2-2Poprad Muszyna26 sierpnia, 11:00
Glinik Gorlice3-2Bocheński KS26 sierpnia, 17:30
Barciczanka Barcice0-2Limanovia Limanowa26 sierpnia, 11:00
GKS Drwinia1-1Wolania Wola Rzędzińska27 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów0-4Lubań Maniowy26 sierpnia, 17:30
Watra Białka Tatrzańska0-0MLKS Żabno27 sierpnia, 16:00
Tuchovia Tuchów3-2Poprad Rytro27 sierpnia, 16:00
 Kolejka 5 – 2-3 września
Poprad Rytro1-2KS Tymbark3 września, 16:00
MLKS Żabno1-0Tuchovia Tuchów2 września, 17:00
Lubań Maniowy1-1Watra Białka Tatrzańska2 września, 14:30
Wolania Wola Rzędzińska1-1Tarnovia Tarnów3 września, 13:00
Bocheński KS3-0Barciczanka Barcice2 września, 15:30
Poprad Muszyna2-3Glinik Gorlice1 września, 17:00
Olimpia Pisarzowa2-1Sandecja II Nowy Sącz3 września, 17:00
GKS Drwinia3-1Limanovia Limanowa3 września, 17:00
 Kolejka 6 – 9-10 września
KS Tymbark0-5Sandecja II Nowy Sącz10 września, 16:00
Glinik Gorlice2-1Olimpia Pisarzowa10 września, 11:00
Barciczanka Barcice1-0Poprad Muszyna9 września, 12:00
GKS Drwinia0-1Bocheński KS10 września, 16:30
Tarnovia Tarnów0-1Limanovia Limanowa9 września, 16:30
Watra Białka Tatrzańska0-0Wolania Wola Rzędzińska10 września, 16:00
Tuchovia Tuchów1-1Lubań Maniowy9 września, 16:30
Poprad Rytro1-2MLKS Żabno10 września, 16:00
 Kolejka 7 – 16-17 września
MLKS Żabno3-0KS Tymbark16 września, 16:00
Lubań Maniowy2-0Poprad Rytro17 września, 16:00
Wolania Wola Rzędzińska1-1Tuchovia Tuchów17 września, 16:00
Bocheński KS4-0Tarnovia Tarnów16 września, 16:00
Poprad Muszyna2-1GKS Drwinia16 września, 15:00
Olimpia Pisarzowa1-2Barciczanka Barcice17 września, 16:00
Sandecja II Nowy Sącz4-2Glinik Gorlice16 września, 11:00
Watra Białka Tatrzańska1-7Limanovia Limanowa16 września, 11:00
 Kolejka 8 – 23-24 września
KS Tymbark0-2Glinik Gorlice11 października, 15:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Barciczanka Barcice4-1Sandecja II Nowy Sącz23 września, 13:00
GKS Drwinia2-1Olimpia Pisarzowa11 października, 15:30
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tarnovia TarnówPoprad Muszyna8 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Watra Białka TatrzańskaBocheński KS15 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (24 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tuchovia Tuchów0-2Limanovia Limanowa11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Poprad Rytro2-5Wolania Wola Rzędzińska24 września, 15:00
MLKS Żabno2-2Lubań Maniowy11 października, 15:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
 Kolejka 9 – 30 września-1 października
Lubań Maniowy0-2KS Tymbark1 października, 14:00
Wolania Wola Rzędzińska2-0MLKS Żabno1 października, 15:00
Bocheński KS2-1Tuchovia Tuchów30 września, 15:30
Poprad Muszyna4-1Watra Białka Tatrzańska30 września, 15:00
Olimpia Pisarzowa0-1Tarnovia Tarnów1 października, 15:00
Sandecja II Nowy Sącz4-0GKS Drwinia30 września, 11:00
Glinik Gorlice2-1Barciczanka Barcice30 września, 12:00
Poprad Rytro0-2Limanovia Limanowa1 października, 15:00
 Kolejka 10 – 7-8 października
KS Tymbark0-6Barciczanka Barcice7 października, 13:00
GKS Drwinia2-1Glinik Gorlice8 października, 15:30
Tarnovia Tarnów3-0Sandecja II Nowy Sącz8 października, 15:30
Watra Białka Tatrzańska2-1Olimpia Pisarzowa7 października, 15:00
Tuchovia Tuchów2-2Poprad Muszyna7 października, 11:00
Poprad Rytro1-0Bocheński KS8 października, 15:00
MLKS Żabno1-1Limanovia Limanowa7 października, 15:00
Lubań Maniowy4-1Wolania Wola Rzędzińska8 października, 14:00
 Kolejka 11 – 14-15 października
Wolania Wola Rzędzińska4-0KS Tymbark15 października, 14:00
Limanovia Limanowa1-1Lubań Maniowy15 października, 15:30
w Szczyrzycu
Bocheński KS0-0MLKS Żabno14 października, 15:00
Poprad Muszyna2-0Poprad Rytro15 października, 15:00
Olimpia Pisarzowa3-3Tuchovia Tuchów15 października, 14:00
Sandecja II Nowy Sącz6-0Watra Białka Tatrzańska15 października, 14:00
Glinik Gorlice1-2Tarnovia Tarnów14 października, 15:00
Barciczanka Barcice4-2GKS Drwinia15 października, 11:00
 Kolejka 12 – 21-22 października
KS Tymbark1-3GKS Drwinia21 października, 15:00
Tarnovia Tarnów3-1Barciczanka Barcice21 października, 15:00
Watra Białka Tatrzańska2-4Glinik Gorlice22 października, 15:00
Tuchovia Tuchów1-2Sandecja II Nowy Sącz21 października, 15:00
Poprad Rytro0-3Olimpia Pisarzowa21 października, 15:00
MLKS Żabno3-1Poprad Muszyna21 października, 15:00
Lubań Maniowy1-3Bocheński KS22 października, 14:00
Wolania Wola Rzędzińska2-3Limanovia Limanowa22 października, 14:00

 

 Kolejka 13 – 28-29 października
Bocheński KS1-0Wolania Wola Rzędzińska28 października, 14:30
Poprad Muszyna3-3Lubań Maniowy28 października, 14:00
Olimpia Pisarzowa5-2MLKS Żabno29 października, 13:00
Sandecja II Nowy Sącz4-0Poprad Rytro29 października, 13:00
Glinik Gorlice4-3Tuchovia Tuchów28 października, 14:00
Barciczanka Barcice2-1Watra Białka Tatrzańska28 października, 13:00
GKS Drwinia0-0Tarnovia Tarnów29 października, 13:30
KS TymbarkLimanovia Limanowa
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
 Kolejka 14 – 4-5 listopada
KS Tymbark2-1Tarnovia Tarnów4 listopada, 13:30
Watra Białka Tatrzańska2-1GKS Drwinia5 listopada, 13:30
Tuchovia Tuchów0-2Barciczanka Barcice4 listopada, 13:30
Poprad Rytro3-1Glinik Gorlice5 listopada, 13:00
MLKS Żabno3-0Sandecja II Nowy Sącz4 listopada, 14:00
Lubań Maniowy3-1Olimpia Pisarzowa5 listopada, 13:00
Wolania Wola Rzędzińska1-0Poprad Muszyna4 listopada, 13:00
Bocheński KS2-1Limanovia Limanowa4 listopada, 13:30

 

 Kolejka 15 – 11-12 listopada
Bocheński KSKS Tymbark18 listopada, 13:00
Poprad Muszyna1-0Limanovia Limanowa11 listopada, 11:00
Olimpia Pisarzowa1-0Wolania Wola Rzędzińska11 listopada, 13:00
Sandecja II Nowy Sącz1-1Lubań Maniowy11 listopada, 11:00
Glinik Gorlice1-4MLKS Żabno11 listopada, 13:00
Barciczanka Barcice0-0Poprad Rytro11 listopada, 11:00
GKS Drwinia1-1Tuchovia Tuchów12 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnów1-1Watra Białka Tatrzańska11 listopada, 13:00