Klasa A

Klasa A

Poz. DrużynaMPktBZBS
113375116
215294224
313293719
415274022
515273128
614243223
715232524
814232423
915193432
1014163439
1113162832
1214152238
1312111527
1414102242
1514102044
161491943

Kolejka 15


MeczScore
11 listopada 2016 11:00
LKS Świniarsko Budowlani Jazowsko
1 - 0
11 listopada 2016 11:00
ULKS Korzenna Dąbrovia Wielogłowy
7 - 0
11 listopada 2016 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój Zawisza Rożnów
4 - 2
11 listopada 2016 11:00
Hart Tęgoborze Nawoj Nawojowa
6 - 2
11 listopada 2016 11:00
Amator Paszyn Orzeł Ptaszkowa
3 - 1
11 listopada 2016 11:00
Zyndram Łącko Górka Szczereż
1 - 3
11 listopada 2016 11:00
Grybovia Grybów LKS Ubiad
2 - 3
26 kwietnia 2017 11:00
Sokół Stary Sącz Victoria Witowice Dolne
-:-

Kolejka 14


MeczScore
6 listopada 2016 11:00
Budowlani Jazowsko Grybovia Grybów
4 - 2
6 listopada 2016 11:00
LKS Ubiad Zyndram Łącko
3 - 2
6 listopada 2016 11:00
Górka Szczereż Amator Paszyn
3 - 1
6 listopada 2016 11:00
Orzeł Ptaszkowa Sokół Stary Sącz
4 - 2
6 listopada 2016 11:00
Victoria Witowice Dolne Hart Tęgoborze
4 - 3
6 listopada 2016 11:00
Nawoj Nawojowa Ogniwo Piwniczna Zdrój
0 - 5
6 listopada 2016 11:00
Zawisza Rożnów ULKS Korzenna
1 - 2
6 listopada 2016 11:00
Dąbrovia Wielogłowy LKS Świniarsko
2 - 4

Kolejka 13


MeczScore
30 października 2016 11:00
Dąbrovia Wielogłowy Budowlani Jazowsko
0 - 3
30 października 2016 11:00
LKS Świniarsko Zawisza Rożnów
4 - 0
30 października 2016 11:00
ULKS Korzenna Nawoj Nawojowa
4 - 0
30 października 2016 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój Victoria Witowice Dolne
5 - 2
30 października 2016 11:00
Hart Tęgoborze Orzeł Ptaszkowa
6 - 0
30 października 2016 11:00
Sokół Stary Sącz Górka Szczereż
2 - 2
30 października 2016 11:00
Amator Paszyn LKS Ubiad
2 - 4
30 października 2016 11:00
Zyndram Łącko Grybovia Grybów
0 - 2

Kolejka 12


MeczScore
23 października 2016 11:00
Budowlani Jazowsko Zyndram Łącko
1 - 5
23 października 2016 11:00
Grybovia Grybów Amator Paszyn
2 - 1
23 października 2016 11:00
Górka Szczereż Hart Tęgoborze
0 - 1
23 października 2016 11:00
Orzeł Ptaszkowa Ogniwo Piwniczna Zdrój
2 - 6
23 października 2016 11:00
Victoria Witowice Dolne ULKS Korzenna
3 - 0
23 października 2016 11:00
Nawoj Nawojowa LKS Świniarsko
3 - 0
23 października 2016 11:00
Zawisza Rożnów Dąbrovia Wielogłowy
5 - 2
26 kwietnia 2017 11:00
LKS Ubiad Sokół Stary Sącz
-:-

Kolejka 11


MeczScore
15 października 2016 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój Górka Szczereż
6 - 1
16 października 2016 11:00
Zawisza Rożnów Budowlani Jazowsko
2 - 5
16 października 2016 11:00
Dąbrovia Wielogłowy Nawoj Nawojowa
1 - 4
16 października 2016 11:00
LKS Świniarsko Victoria Witowice Dolne
1 - 4
16 października 2016 11:00
ULKS Korzenna Orzeł Ptaszkowa
5 - 2
16 października 2016 11:00
Hart Tęgoborze LKS Ubiad
4 - 1
16 października 2016 11:00
Sokół Stary Sącz Grybovia Grybów
1 - 1
16 października 2016 11:00
Amator Paszyn Zyndram Łącko
5 - 2

Kolejka 10


MeczScore
8 października 2016 17:00
Górka Szczereż ULKS Korzenna
2 - 1
9 października 2016 17:00
Budowlani Jazowsko Amator Paszyn
3 - 1
9 października 2016 17:00
Zyndram Łącko Sokół Stary Sącz
3 - 1
9 października 2016 17:00
Grybovia Grybów Hart Tęgoborze
0 - 4
9 października 2016 17:00
LKS Ubiad Ogniwo Piwniczna Zdrój
1 - 2
9 października 2016 17:00
Orzeł Ptaszkowa LKS Świniarsko
2 - 3
9 października 2016 17:00
Victoria Witowice Dolne Dąbrovia Wielogłowy
4 - 2
9 października 2016 17:00
Nawoj Nawojowa Zawisza Rożnów
5 - 1

Kolejka 9


MeczScore
1 października 2016 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój Grybovia Grybów
1 - 0
2 października 2016 17:00
Nawoj Nawojowa Budowlani Jazowsko
2 - 2
2 października 2016 17:00
Zawisza Rożnów Victoria Witowice Dolne
0 - 2
2 października 2016 17:00
Dąbrovia Wielogłowy Orzeł Ptaszkowa
1 - 0
2 października 2016 17:00
LKS Świniarsko Górka Szczereż
0 - 1
2 października 2016 17:00
ULKS Korzenna LKS Ubiad
3 - 0
2 października 2016 17:00
Hart Tęgoborze Zyndram Łącko
0 - 1
2 października 2016 17:00
Sokół Stary Sącz Amator Paszyn
2 - 1

Kolejka 8


MeczScore
25 września 2016 17:00
Budowlani Jazowsko Sokół Stary Sącz
2 - 0
25 września 2016 17:00
Amator Paszyn Hart Tęgoborze
4 - 1
25 września 2016 17:00
Zyndram Łącko Ogniwo Piwniczna Zdrój
2 - 4
25 września 2016 17:00
Grybovia Grybów ULKS Korzenna
1 - 1
25 września 2016 17:00
LKS Ubiad LKS Świniarsko
0 - 1
25 września 2016 17:00
Górka Szczereż Dąbrovia Wielogłowy
4 - 2
25 września 2016 17:00
Orzeł Ptaszkowa Zawisza Rożnów
1 - 3
25 września 2016 17:00
Victoria Witowice Dolne Nawoj Nawojowa
3 - 1

Kolejka 7


MeczScore
17 września 2016 17:00
Hart Tęgoborze Sokół Stary Sącz
2 - 4
18 września 2016 17:00
Victoria Witowice Dolne Budowlani Jazowsko
5 - 1
18 września 2016 17:00
Zawisza Rożnów Górka Szczereż
1 - 0
18 września 2016 17:00
Dąbrovia Wielogłowy LKS Ubiad
1 - 1
18 września 2016 17:00
LKS Świniarsko Grybovia Grybów
4 - 1
18 września 2016 17:00
ULKS Korzenna Zyndram Łącko
5 - 2
18 września 2016 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój Amator Paszyn
8 - 2
26 kwietnia 2017 17:00
Nawoj Nawojowa Orzeł Ptaszkowa
-:-

Kolejka 6


MeczScore
11 września 2016 17:00
Budowlani Jazowsko Hart Tęgoborze
2 - 3
11 września 2016 17:00
Sokół Stary Sącz Ogniwo Piwniczna Zdrój
1 - 5
11 września 2016 17:00
Amator Paszyn ULKS Korzenna
3 - 3
11 września 2016 17:00
Zyndram Łącko LKS Świniarsko
5 - 1
11 września 2016 17:00
LKS Ubiad Zawisza Rożnów
2 - 0
11 września 2016 17:00
Górka Szczereż Nawoj Nawojowa
4 - 1
11 września 2016 17:00
Orzeł Ptaszkowa Victoria Witowice Dolne
2 - 3
11 września 2016 17:00
Dąbrovia Wielogłowy Grybovia Grybów
1 - 3

Kolejka 5


MeczScore
4 września 2016 17:00
Orzeł Ptaszkowa Budowlani Jazowsko
2 - 1
4 września 2016 17:00
Victoria Witowice Dolne Górka Szczereż
4 - 0
4 września 2016 17:00
Nawoj Nawojowa LKS Ubiad
0 - 3
4 września 2016 17:00
Zawisza Rożnów Grybovia Grybów
3 - 2
4 września 2016 17:00
Dąbrovia Wielogłowy Zyndram Łącko
2 - 0
4 września 2016 17:00
LKS Świniarsko Amator Paszyn
4 - 1
4 września 2016 17:00
ULKS Korzenna Sokół Stary Sącz
1 - 0
4 września 2016 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój Hart Tęgoborze
0 - 0

Kolejka 4


MeczScore
28 sierpnia 2016 17:00
Budowlani Jazowsko Ogniwo Piwniczna Zdrój
-:-
28 sierpnia 2016 17:00
Hart Tęgoborze ULKS Korzenna
1 - 1
28 sierpnia 2016 17:00
Sokół Stary Sącz LKS Świniarsko
0 - 2
28 sierpnia 2016 17:00
Amator Paszyn Dąbrovia Wielogłowy
3 - 2
28 sierpnia 2016 17:00
Zyndram Łącko Zawisza Rożnów
4 - 0
28 sierpnia 2016 17:00
Grybovia Grybów Nawoj Nawojowa
4 - 0
28 sierpnia 2016 17:00
LKS Ubiad Victoria Witowice Dolne
1 - 1
28 sierpnia 2016 17:00
Górka Szczereż Orzeł Ptaszkowa
2 - 0

Kolejka 3


MeczScore
25 sierpnia 2016 17:00
Orzeł Ptaszkowa LKS Ubiad
0 - 5
25 sierpnia 2016 17:00
Victoria Witowice Dolne Grybovia Grybów
1 - 2
25 sierpnia 2016 17:00
Nawoj Nawojowa Zyndram Łącko
1 - 5
25 sierpnia 2016 17:00
Zawisza Rożnów Amator Paszyn
3 - 2
25 sierpnia 2016 17:00
Dąbrovia Wielogłowy Sokół Stary Sącz
4 - 1
25 sierpnia 2016 17:00
LKS Świniarsko Hart Tęgoborze
2 - 5
31 sierpnia 2016 17:00
ULKS Korzenna Ogniwo Piwniczna Zdrój
2 - 3
30 listopada 2016
Górka Szczereż Budowlani Jazowsko
-:-

Kolejka 2


MeczScore
21 sierpnia 2016 17:00
Budowlani Jazowsko ULKS Korzenna
1 - 3
21 sierpnia 2016 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój LKS Świniarsko
2 - 1
21 sierpnia 2016 17:00
Hart Tęgoborze Dąbrovia Wielogłowy
3 - 2
21 sierpnia 2016 17:00
Amator Paszyn Nawoj Nawojowa
5 - 1
21 sierpnia 2016 17:00
Zyndram Łącko Victoria Witowice Dolne
1 - 1
21 sierpnia 2016 17:00
Grybovia Grybów Orzeł Ptaszkowa
2 - 0
21 sierpnia 2016 17:00
LKS Ubiad Górka Szczereż
2 - 2
26 kwietnia 2017 17:00
Sokół Stary Sącz Zawisza Rożnów
-:-

Kolejka 1


MeczScore
14 sierpnia 2016 11:00
LKS Ubiad Budowlani Jazowsko
6 - 3
14 sierpnia 2016 11:00
Górka Szczereż Grybovia Grybów
0 - 1
14 sierpnia 2016 11:00
Orzeł Ptaszkowa Zyndram Łącko
3 - 1
14 sierpnia 2016 11:00
Zawisza Rożnów Hart Tęgoborze
1 - 3
14 sierpnia 2016 12:00
Nawoj Nawojowa Sokół Stary Sącz
0 - 1
15 sierpnia 2016 11:00
LKS Świniarsko ULKS Korzenna
3 - 2
26 kwietnia 2017 11:00
Victoria Witowice Dolne Amator Paszyn
-:-
26 kwietnia 2017 11:00
Dąbrovia Wielogłowy Ogniwo Piwniczna Zdrój
-:-