Klasa A Nowy Sącz

RAZEMDOMWYJAZDMECZE BEZPOŚREDNIE
NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1. Sokół Stary Sącz1543141040-781027-560013-2
2. Hart Tęgoborze142783327-2041115-942212-11
3. Zawisza Rożnów152567239-2342122-1125117-12131002-1
4. Łosoś Łososina D142574332-1833119-941213-9100011-2
5. Helena Nowy Sącz152372628-2752119-112059-16
6. ULKS Korzenna142257235-2333116-1424119-9
7. Zyndram Łącko141947328-2623212-824116-18
8. Victoria Witowice141846438-3525121-2121317-14
9. Dunajec Nowy Sącz141752733-3330314-1122419-22131003-2
10. LKS Świniarsko151745625-2723310-1122315-16100012-3
11. LKS Ubiad151536633-3812410-2124223-17131003-1
12. Grybovia Grybów151536622-2931312-1305310-16100011-3
13. Amator Paszyn141435623-320339-1732314-15
14. Budowlani Jazowsko131334626-290248-1232218-17
15. Górka Szczereż14714911-381245-180256-20
16. ULKS Przydonica13613922-5713416-360056-21
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sokół Stary Sącz1-02-25-05-02-02-04-12-04-2
 2 Hart Tęgoborze3-02-00-33-23-34-1
 3 Zawisza Rożnów2-15-12-20-31-15-27-1
 4 Łosoś Łososina D.0-14-11-17-22-23-02-2
 5 Helena Nowy Sącz0-12-24-14-35-22-11-11-0
 6 ULKS Korzenna0-41-12-25-33-32-13-0
 7 Zyndram Łącko1-12-20-21-23-00-05-1
 8 Victoria Witowice D.4-11-64-42-03-32-23-32-2
 9 Dunajec Nowy Sącz1-22-40-33-23-05-0
 10 LKS Świniarsko0-11-11-32-22-11-11-22-0
 11 LKS Ubiad0-32-13-30-20-22-73-3
 12 Grybovia Grybów2-20-22-12-11-31-24-2
 13 Amator Paszyn2-31-40-43-31-12-2
 14 Budowlani Jazowsko1-21-22-21-21-22-2
 15 Górka Szczereż1-30-00-12-10-82-20-3
 16 ULKS Przydonica0-72-22-63-30-103-33-43-1

 

Kolejka 1 – 12-13 sierpnia
ULKS Przydonica3-3Amator Paszyn13 sierpnia, 11:00
Victoria Witowice Dolne3-3Zyndram Łącko13 sierpnia, 17:00
LKS Ubiad3-3Dunajec Nowy Sącz23 sierpnia, 17:30
Górka Szczereż1-3Hart Tęgoborze13 sierpnia, 17:00
Helena Nowy Sącz1-1Budowlani Jazowsko13 sierpnia, 11:00
LKS Świniarsko1-1Grybovia Grybów13 sierpnia, 11:00
Łosoś Łososina Dolna1-1ULKS Korzenna12 sierpnia, 17:00
Sokół Stary Sącz2-2Zawisza Rożnów12 sierpnia, 17:00
Kolejka 2 – 15 sierpnia
Amator Paszyn1-4Zawisza Rożnów15 sierpnia, 17:00
ULKS Korzenna0-4Sokół Stary Sącz15 sierpnia, 17:00
Grybovia Grybów0-2Łosoś Łososina Dolna15 sierpnia, 16:00
Budowlani Jazowsko1-2LKS Świniarsko15 sierpnia, 11:00
Hart Tęgoborze0-3Helena Nowy Sącz15 sierpnia, 17:00
Dunajec Nowy Sącz5-0Górka Szczereż15 sierpnia, 11:00
Zyndram Łącko3-0LKS Ubiad15 sierpnia, 11:00
ULKS Przydonica2-2Victoria Witowice Dolne15 sierpnia, 11:00
Kolejka 3 – 19-20 sierpnia
Victoria Witowice Dolne2-2Amator Paszyn20 sierpnia, 17:00
Górka SzczereżZyndram Łącko
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Helena Nowy Sącz4-1Dunajec Nowy Sącz19 sierpnia, 17:00
LKS Świniarsko0-1Hart Tęgoborze20 sierpnia, 11:00
Łosoś Łososina Dolna2-2Budowlani Jazowsko20 sierpnia, 11:00
Sokół Stary Sącz2-0Grybovia Grybów13 września, 16:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zawisza Rożnów2-2ULKS Korzenna20 sierpnia, 14:00
ULKS Przydonica0-10LKS Ubiad20 sierpnia, 11:00
Kolejka 4 – 26-27 sierpnia
Amator Paszyn0-4ULKS Korzenna27 sierpnia, 14:00
Grybovia Grybów2-2Zawisza Rożnów27 sierpnia, 11:00
Budowlani Jazowsko1-2Sokół Stary Sącz26 sierpnia, 17:00
Hart Tęgoborze2-0Łosoś Łososina Dolna27 sierpnia, 17:00
Dunajec Nowy Sącz3-2LKS Świniarsko27 sierpnia, 11:00
Zyndram Łącko1-2Helena Nowy Sącz27 sierpnia, 17:00
ULKS Przydonica3-1Górka Szczereż27 sierpnia, 14:00
Victoria Witowice Dolne2-2LKS Ubiad27 sierpnia, 17:00
Kolejka 5 – 2-3 września
LKS Ubiad0-2Amator Paszyn3 września, 11:00
Górka Szczereż0-8Victoria Witowice Dolne3 września, 17:00
Helena Nowy Sącz1-0ULKS Przydonica2 września, 17:00
LKS Świniarsko2-2Zyndram Łącko3 września, 14:00
Łosoś Łososina Dolna7-2Dunajec Nowy Sącz3 września, 17:00
Sokół Stary Sącz1-0Hart Tęgoborze3 września, 11:00
Zawisza Rożnów5-2Budowlani Jazowsko3 września, 11:00
ULKS Korzenna2-1Grybovia Grybów3 września, 17:00
Kolejka 6 – 9-10 września
Amator Paszyn2-2Grybovia Grybów10 września, 14:00
Budowlani Jazowsko2-2ULKS Korzenna10 września, 16:00
Hart Tęgoborze3-0Zawisza Rożnów9 września, 17:00
Dunajec Nowy Sącz1-2Sokół Stary Sącz9 września, 17:00
Zyndram Łącko0-2Łosoś Łososina Dolna10 września, 16:00
ULKS Przydonica3-3LKS Świniarsko10 września, 11:00
Victoria Witowice Dolne2-0Helena Nowy Sącz10 września, 17:00
LKS Ubiad3-3Górka Szczereż10 września, 16:00
Kolejka 7 – 16-17 września
Górka Szczereż0-3Amator Paszyn17 września, 16:00
Helena Nowy Sącz5-2LKS Ubiad17 września, 11:00
LKS Świniarsko2-1Victoria Witowice Dolne17 września, 11:00
Łosoś Łososina DolnaULKS Przydonica19 listopada, 11:00
Sokół Stary Sącz5-0Zyndram Łącko17 września, 11:00
Zawisza Rożnów0-3Dunajec Nowy Sącz16 września, 16:30
ULKS Korzenna1-1Hart Tęgoborze17 września, 11:00
Grybovia Grybów1-2Budowlani Jazowsko17 września, 14:00
Kolejka 8 – 23-24 września
Amator PaszynBudowlani Jazowsko19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (24 września, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hart Tęgoborze4-1Grybovia Grybów24 września, 14:00
Dunajec Nowy SączULKS Korzenna19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zyndram Łącko2-2Zawisza Rożnów24 września, 11:00
Victoria Witowice Dolne4-4Łosoś Łososina Dolna24 września, 16:30
LKS Ubiad0-2LKS Świniarsko24 września, 11:00
Górka Szczereż2-1Helena Nowy Sącz24 września, 11:00
Sokół Stary Sącz4-2ULKS Przydonica24 września, 11:00
Kolejka 9 – 30 września-1 października
Helena Nowy Sącz2-1Amator Paszyn1 października, 16:00
LKS Świniarsko2-0Górka Szczereż1 października, 11:00
Łosoś Łososina Dolna2-2LKS Ubiad1 października, 16:00
Sokół Stary Sącz5-0Victoria Witowice Dolne1 października, 16:00
Zawisza Rożnów7-1ULKS Przydonica1 października, 11:00
ULKS Korzenna2-2Zyndram Łącko1 października, 11:00
Grybovia Grybów2-1Dunajec Nowy Sącz30 września, 16:00
Budowlani Jazowsko1-2Hart Tęgoborze1 października, 11:00
Kolejka 10 – 7-8 października
Amator Paszyn2-3Hart Tęgoborze8 października, 16:00
Dunajec Nowy Sącz3-0Budowlani Jazowsko7 października, 16:00
Zyndram Łącko0-0Grybovia Grybów8 października, 16:00
ULKS Przydonica0-7ULKS Korzenna8 października, 11:00
Victoria Witowice Dolne1-6Zawisza Rożnów8 października, 16:00
LKS Ubiad0-3Sokół Stary Sącz8 października, 11:00
Górka Szczereż0-1Łosoś Łososina Dolna7 października, 16:00
Helena Nowy Sącz4-3LKS Świniarsko7 października, 16:00
Kolejka 11 – 14-15 października
LKS Świniarsko1-2Amator Paszyn15 października, 11:00
Łosoś Łososina Dolna4-1Helena Nowy Sącz15 października, 15:00
Sokół Stary Sącz2-0Górka Szczereż15 października, 11:00
Zawisza Rożnów1-1LKS Ubiad15 października, 15:30
ULKS Korzenna5-3Victoria Witowice Dolne15 października, 15:00
Grybovia Grybów4-2ULKS Przydonica15 października, 11:00
Budowlani Jazowsko1-2Zyndram Łącko15 października, 14:00
Hart Tęgoborze3-2Dunajec Nowy Sącz15 października, 14:00
Kolejka 12 – 21-22 października
Amator Paszyn1-1Dunajec Nowy Sącz22 października, 11:00
Zyndram Łącko1-1Hart Tęgoborze22 października, 13:00
ULKS Przydonica3-4Budowlani Jazowsko22 października, 15:00
Victoria Witowice Dolne3-3Grybovia Grybów22 października, 15:00
LKS Ubiad2-1ULKS Korzenna22 października, 11:00
Górka Szczereż0-0Zawisza Rożnów22 października, 14:00
Helena Nowy Sącz0-1Sokół Stary Sącz22 października, 15:00
LKS Świniarsko1-3Łosoś Łososina Dolna22 października, 11:00

 

Kolejka 13 – 28-29 października
Łosoś Łososina Dolna3-0Amator Paszyn29 października, 14:00
Sokół Stary Sącz2-0LKS Świniarsko29 października, 11:00
Zawisza Rożnów5-1Helena Nowy Sącz29 października, 14:00
ULKS Korzenna3-0Górka Szczereż29 października, 11:00
Grybovia Grybów1-3LKS Ubiad29 października, 11:00
Budowlani JazowskoVictoria Witowice Dolne
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hart TęgoborzeULKS Przydonica
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Nowy Sącz2-4Zyndram Łącko28 października, 12:00
Kolejka 14 – 4-5 listopada

 

Amator Paszyn3-3Zyndram Łącko5 listopada, 13:30
ULKS Przydonica2-6Dunajec Nowy Sącz5 listopada, 13:30
Victoria Witowice Dolne4-1Hart Tęgoborze5 listopada, 13:30
LKS Ubiad2-7Budowlani Jazowsko5 listopada, 11:00
Górka Szczereż2-2Grybovia Grybów5 listopada, 13:30
Helena Nowy Sącz2-2ULKS Korzenna5 listopada, 11:00
LKS Świniarsko1-1Zawisza Rożnów5 listopada, 11:00
Łosoś Łososina Dolna0-1Sokół Stary Sącz4 listopada, 13:30

 

 Kolejka 15 – 11-12 listopada
Sokół Stary Sącz4-1Amator Paszyn11 listopada, 10:00
Zawisza Rożnów2-1Łosoś Łososina Dolna11 listopada, 13:00
ULKS Korzenna3-3LKS Świniarsko12 listopada, 13:00
Grybovia Grybów2-1Helena Nowy Sącz12 listopada, 11:00
Budowlani Jazowsko2-2Górka Szczereż11 listopada, 13:00
Hart Tęgoborze3-3LKS Ubiad11 listopada, 13:00
Dunajec Nowy Sącz0-3Victoria Witowice Dolne11 listopada, 13:00
Zyndram Łącko5-1ULKS Przydonica12 listopada, 11:00