Klasa B gr. 2

RAZEMDOMWYJAZDMECZE BEZPOŚREDNIE
NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1. Biegoniczanka Nowy Sącz92480142-1350026-430116-9
2. KPT Nawojowa102271226-1140214-631012-5
3. Barciczanka II Barcice91853125-1531011-522114-10
4. Dąbrovia Wielogłowy91442332-2022019-820313-12
5. Orzeł Ptaszkowa91341419-2130114-61135-15
6. Piątkovia Łęg9923414-1212211-81123-4
7. Galicja Nowy Sącz10310913-591049-260054-33
8. LKS Łęka9202713-330133-1401410-19

 

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Biegoniczanka Nowy Sącz5-23-110-12-06-0
 2 KPT Nawojowa1-21-23-01-05-13-1
 3 Barciczanka II Barcice5-24-22-10-0
 4 Dąbrovia Wielogłowy2-22-210-35-1
 5 Orzeł Ptaszkowa2-43-06-03-2
 6 Piątkovia Łęg1-31-12-36-01-1
 7 Galicja Nowy Sącz1-41-70-7*0-37-5
 8 LKS Łęka1-81-30-01-3
 Kolejka 1 – 19-20 sierpnia
Dąbrovia Wielogłowy2-2Barciczanka II Barcice20 sierpnia, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz10-1Orzeł Ptaszkowa19 sierpnia, 17:30
Galicja Nowy Sącz1-4KPT Nawojowa15 sierpnia, 17:00
LKS Łęka1-3Piątkovia Łęg20 sierpnia, 11:00
 Kolejka 2 – 26-27 sierpnia
Barciczanka II Barcice0-0Piątkovia Łęg27 sierpnia, 17:00
KPT Nawojowa3-1LKS Łęka27 sierpnia, 17:00
Orzeł Ptaszkowa6-0Galicja Nowy Sącz27 sierpnia, 16:00
Dąbrovia WielogłowyBiegoniczanka Nowy Sącz29 października, 11:00
 Kolejka 3 – 2-3 września
Biegoniczanka Nowy Sącz5-2Barciczanka II Barcice3 września, 11:00
Galicja Nowy Sącz0-7Dąbrovia Wielogłowy3 września, 11:00
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 0-7 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
LKS Łęka0-0Orzeł Ptaszkowa3 września, 11:00
Piątkovia Łęg1-3KPT Nawojowa3 września, 16:00
 Kolejka 4 – 9-10 września
Orzeł PtaszkowaPiątkovia Łęg
w pierwotnym terminie (10 września, 16:00) odwołany / w drugim terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbrovia Wielogłowy5-1LKS Łęka10 września, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz6-0Galicja Nowy Sącz10 września, 11:00
KPT Nawojowa1-2Barciczanka II Barcice10 września, 16:00
 Kolejka 5 – 16-17 września
Galicja Nowy Sącz1-7Barciczanka II Barcice17 września, 11:00
LKS Łęka1-8Biegoniczanka Nowy Sącz17 września, 16:00
Piątkovia Łęg2-3Dąbrovia Wielogłowy17 września, 11:00
KPT Nawojowa3-0Orzeł Ptaszkowa17 września, 15:00
 Kolejka 6 – 23-24 września
Barciczanka II Barcice2-1Orzeł Ptaszkowa24 września, 16:00
Dąbrovia Wielogłowy2-2KPT Nawojowa24 września, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz2-0Piątkovia Łęg24 września, 16:00
Galicja Nowy Sącz7-5LKS Łęka24 września, 16:00
 Kolejka 7 – 30 września-1 października
LKS ŁękaBarciczanka II Barcice29 października, 13:30
w pierwotnym terminie (1 października, 11:00) odwołany
Piątkovia Łęg6-0Galicja Nowy Sącz1 października, 11:00
KPT Nawojowa1-2Biegoniczanka Nowy Sącz1 października, 15:00
Orzeł Ptaszkowa3-0Dąbrovia Wielogłowy1 października, 12:00
 Kolejka 8 – 7-8 października
Barciczanka II Barcice4-2Dąbrovia Wielogłowy8 października, 15:30
Orzeł Ptaszkowa2-4Biegoniczanka Nowy Sącz8 października, 15:30
KPT Nawojowa5-1Galicja Nowy Sącz8 października, 15:30
Piątkovia Łęg1-1LKS Łęka8 października, 11:00
 Kolejka 9 – 14-15 października
Piątkovia Łęg1-1Barciczanka II Barcice15 października, 11:00
LKS Łęka1-3KPT Nawojowa15 października, 14:00
Galicja Nowy Sącz0-3Orzeł Ptaszkowa15 października, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz3-1Dąbrovia Wielogłowy15 października, 11:00

 

 Kolejka 10 – 21-22 października
Barciczanka II Barcice5-2Biegoniczanka Nowy Sącz22 października, 15:30
Dąbrovia Wielogłowy10-3Galicja Nowy Sącz22 października, 11:00
Orzeł Ptaszkowa3-2LKS Łęka22 października, 15:30
KPT Nawojowa1-0Piątkovia Łęg22 października, 14:00