Klasa Okręgowa

 

RAZEMDOMWYJAZDMECZE BEZPOŚREDNIE
NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1. Orkan Szczyrzyc1540131150-1480026-551124-9
2. Sokół Słopnice1536120352-1570235-1050117-5
3. Jarmuta Szczawnica1431101356-2060040-741316-13
4. Skalnik KamionkaW 152790644-2250221-940423-13
5. LKS Szaflary122581334-2150220-1031114-11
6. Orzeł Wojnarowa152372627-3641212-931415-27
7. Ogniwo Piwniczna Z142271630-2950319-1521311-14
8. LKS Rupniów142062621-3140212-112249-20
9. Huragan Waksmund141954525-223229-522316-17241105-4
10. Orkan Raba Wyżna141961730-3720414-1341316-24231013-3
11. Zalesianka Zalesie141961721-2541316-152045-10210114-5
12. Kolejarz Stróże131651721-3641117-141064-22
13. Gród Podegrodzie141233822-4412412-1821410-26
14. AKS Ujanowice1511321021-391249-1620612-23
15. Płomień Limanowa156131115-481339-190086-29
16. KS Bobowa154111313-430085-301158-13
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orkan Szczyrzyc1-01-02-14-15-12-06-15-1
 2 Sokół Słopnice3-13-14-11-22-47-07-14-04-0
 3 Jarmuta Szczawnica9-14-13-29-17-08-2
 4 Skalnik Kamionka Wielka0-41-56-04-06-01-03-0
 5 LKS Szaflary2-32-32-02-15-15-12-1
 6 Orzeł Wojnarowa1-22-22-10-12-12-13-1
 7 Ogniwo Piwniczna Zdrój2-10-22-42-34-24-13-12-1
 8 LKS Rupniów3-21-41-32-14-11-0
 9 Huragan Waksmund0-11-20-00-02-12-04-1
 10 Orkan Raba Wyżna1-53-57-01-22-00-1
 11 Zalesianka Zalesie0-43-11-23-03-31-23-22-1
 12 Kolejarz Stróże2-20-63-16-24-22-1
 13 Gród Podegrodzie2-33-22-42-51-11-11-2
 14 AKS Ujanowice2-21-50-01-32-42-01-2
 15 Płomień Limanowa0-52-42-21-01-10-43-3
 16 KS Bobowa1-62-71-20-40-60-11-20-2
Kolejka 1 – 12-13 sierpnia
Orkan Szczyrzyc1-0Sokół Słopnice13 sierpnia, 17:00
LKS Rupniów1-3Orkan Raba Wyżna13 sierpnia, 17:00
KS Bobowa0-2AKS Ujanowice13 sierpnia, 17:00
Huragan Waksmund0-0Orzeł Wojnarowa12 sierpnia, 16:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój4-1Gród Podegrodzie12 sierpnia, 16:00
Zalesianka Zalesie2-1Płomień Limanowa12 sierpnia, 17:00
LKS Szaflary2-1Skalnik Kamionka Wielka13 sierpnia, 18:00
Jarmuta Szczawnica7-0Kolejarz Stróże12 sierpnia, 17:00
Kolejka 2 – 15 sierpnia
Sokół Słopnice7-0Kolejarz Stróże15 sierpnia, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka0-4Jarmuta Szczawnica15 sierpnia, 11:30
Płomień Limanowa2-4LKS Szaflary15 sierpnia, 18:00
Gród Podegrodzie1-2Zalesianka Zalesie15 sierpnia, 17:00
Orzeł Wojnarowa2-1Ogniwo Piwniczna Zdrój15 sierpnia, 11:00
AKS Ujanowice1-3Huragan Waksmund15 sierpnia, 17:00
Orkan Raba Wyżna0-1KS Bobowa15 sierpnia, 15:00
Orkan Szczyrzyc4-1LKS Rupniów15 sierpnia, 17:00
Kolejka 3 – 19-20 sierpnia
KS Bobowa1-6Orkan Szczyrzyc20 sierpnia, 17:00
Huragan Waksmund2-1Orkan Raba Wyżna11 października, 15:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (20 września, 16:30) odwołany
Ogniwo Piwniczna Zdrój3-1AKS Ujanowice20 sierpnia, 17:00
Zalesianka Zalesie1-2Orzeł Wojnarowa19 sierpnia, 17:00
LKS SzaflaryGród Podegrodzie20 sierpnia, 18:00
nie odbył się
Jarmuta Szczawnica8-2Płomień Limanowa20 września, 16:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kolejarz Stróże0-6Skalnik Kamionka Wielka20 sierpnia, 17:00
Sokół Słopnice1-2LKS Rupniów19 sierpnia, 16:00
Kolejka 4 – 26-27 sierpnia
Sokół Słopnice3-1Skalnik Kamionka Wielka26 sierpnia, 17:00
Płomień Limanowa1-0Kolejarz Stróże27 sierpnia, 17:00
Gród Podegrodzie2-3Jarmuta Szczawnica27 sierpnia, 18:00
Orzeł Wojnarowa2-2LKS Szaflary26 sierpnia, 17:00
AKS Ujanowice2-0Zalesianka Zalesie26 sierpnia, 17:00
Orkan Raba Wyżna1-2Ogniwo Piwniczna Zdrój26 sierpnia, 17:00
Orkan Szczyrzyc5-1Huragan Waksmund27 sierpnia, 17:00
LKS Rupniów1-0KS Bobowa27 sierpnia, 17:00
Kolejka 5 – 2-3 września
KS Bobowa2-7Sokół Słopnice3 września, 17:00
Huragan Waksmund0-0LKS Rupniów3 września, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój2-1Orkan Szczyrzyc2 września, 17:00
Zalesianka Zalesie1-2Orkan Raba Wyżna2 września, 16:30
LKS Szaflary5-1AKS Ujanowice3 września, 17:00
Jarmuta Szczawnica9-1Orzeł Wojnarowa2 września, 17:00
Kolejarz Stróże6-2Gród Podegrodzie3 września, 16:30
Skalnik Kamionka Wielka3-0Płomień Limanowa3 września, 16:00
Kolejka 6 – 9-10 września
Sokół Słopnice4-0Płomień Limanowa9 września, 17:00
Gród Podegrodzie3-2Skalnik Kamionka Wielka9 września, 17:00
Orzeł Wojnarowa0-1Kolejarz Stróże9 września, 17:00
AKS Ujanowice2-2Jarmuta Szczawnica10 września, 16:00
Orkan Raba Wyżna3-5LKS Szaflary13 września, 17:00
Orkan Szczyrzyc2-0Zalesianka Zalesie10 września, 16:00
LKS Rupniów1-4Ogniwo Piwniczna Zdrój10 września, 17:00
KS Bobowa0-6Huragan Waksmund10 września, 17:00
Kolejka 7 – 16-17 września
Huragan Waksmund0-1Sokół Słopnice17 września, 16:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój2-1KS Bobowa16 września, 16:30
Zalesianka Zalesie3-0LKS Rupniów16 września, 16:00
LKS Szaflary2-3Orkan Szczyrzyc17 września, 16:30
Jarmuta Szczawnica9-1Orkan Raba Wyżna17 września, 16:30
Kolejarz Stróże4-2AKS Ujanowice17 września, 15:00
Skalnik Kamionka Wielka1-5Orzeł Wojnarowa17 września, 14:30
Płomień Limanowa1-1Gród Podegrodzie17 września, 16:30
Kolejka 8 – 23-24 września
Sokół Słopnice7-1Gród Podegrodzie24 września, 16:00
Orzeł Wojnarowa2-1Płomień Limanowa23 września, 16:00
AKS Ujanowice1-5Skalnik Kamionka Wielka24 września, 16:00
Orkan Raba WyżnaKolejarz Stróże19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (24 września, 15:00) odwołany / w drugim terminie (18 października, 15:00) odwołany
Orkan Szczyrzyc1-0Jarmuta Szczawnica11 października, 15:30
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany
LKS RupniówLKS Szaflary
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany
KS Bobowa0-1Zalesianka Zalesie23 września, 16:00
Huragan WaksmundOgniwo Piwniczna Zdrój
w pierwotnym terminie (24 września, 16:30) odwołany
Kolejka 9 – 30 września-1 października
Ogniwo Piwniczna Zdrój0-2Sokół Słopnice30 września, 15:00
Zalesianka Zalesie3-3Huragan Waksmund30 września, 15:30
LKS Szaflary2-1KS Bobowa30 września, 15:00
Jarmuta Szczawnica4-1LKS Rupniów30 września, 16:00
Kolejarz Stróże2-2Orkan Szczyrzyc1 października, 15:00
Skalnik Kamionka Wielka6-0Orkan Raba Wyżna1 października, 15:00
Płomień Limanowa0-4AKS Ujanowice1 października, 16:00
Gród Podegrodzie2-4Orzeł Wojnarowa30 września, 16:00
Kolejka 10 – 7-8 października
Sokół Słopnice4-1Orzeł Wojnarowa7 października, 15:00
AKS Ujanowice1-2Gród Podegrodzie8 października, 16:00
Orkan Raba Wyżna2-0Płomień Limanowa8 października, 16:00
Orkan Szczyrzyc2-1Skalnik Kamionka Wielka8 października, 14:30
LKS Rupniów2-1Kolejarz Stróże8 października, 15:00
KS Bobowa1-2Jarmuta Szczawnica8 października, 15:00
Huragan Waksmund1-2LKS Szaflary8 października, 15:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój4-2Zalesianka Zalesie7 października, 15:00
Kolejka 11 – 14-15 października
Zalesianka Zalesie0-4Sokół Słopnice14 października, 15:00
LKS Szaflary5-1Ogniwo Piwniczna Zdrój14 października, 15:00
Jarmuta Szczawnica3-2Huragan Waksmund15 października, 15:00
Kolejarz Stróże2-1KS Bobowa15 października, 14:00
Skalnik Kamionka Wielka6-0LKS Rupniów15 października, 14:00
Płomień Limanowa0-5Orkan Szczyrzyc15 października, 15:00
Gród Podegrodzie1-1Orkan Raba Wyżna14 października, 15:00
Orzeł Wojnarowa2-1AKS Ujanowice14 października, 15:00
Kolejka 12 – 21-22 października
Sokół Słopnice4-0AKS Ujanowice21 października, 15:00
Orkan Raba Wyżna7-0Orzeł Wojnarowa21 października, 14:00
Orkan Szczyrzyc6-1Gród Podegrodzie22 października, 14:00
LKS Rupniów4-1Płomień Limanowa22 października, 14:30
KS Bobowa0-4Skalnik Kamionka Wielka22 października, 14:00
Huragan Waksmund2-0Kolejarz Stróże22 października, 14:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój2-4Jarmuta Szczawnica21 października, 15:00
Zalesianka Zalesie3-1LKS Szaflary21 października, 14:30

 

Kolejka 13 – 28-29 października
LKS Szaflary2-3Sokół Słopnice28 października, 14:00
Jarmuta SzczawnicaZalesianka Zalesie
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odowołany z powodu złego stanu boiska
Kolejarz Stróże3-1Ogniwo Piwniczna Zdrój29 października, 13:00
Skalnik Kamionka Wielka4-0Huragan Waksmund29 października, 14:00
Płomień Limanowa3-3KS Bobowa29 października, 14:00
Gród Podegrodzie2-5LKS Rupniów28 października, 15:00
Orzeł Wojnarowa1-2Orkan Szczyrzyc28 października, 14:00
AKS Ujanowice2-4Orkan Raba Wyżna29 października, 14:00

 

 Kolejka 14 – 4-5 listopada
Sokół Słopnice2-4Orkan Raba Wyżna4 listopada, 12:30
Orkan Szczyrzyc5-1AKS Ujanowice5 listopada, 13:30
LKS Rupniów3-2Orzeł Wojnarowa5 listopada, 13:30
KS Bobowa1-2Gród Podegrodzie5 listopada, 13:30
Huragan Waksmund4-1Płomień Limanowa5 listopada, 13:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój2-3Skalnik Kamionka Wielka4 listopada, 13:00
Zalesianka Zalesie3-2Kolejarz Stróże4 listopada, 14:00
LKS Szaflary2-0Jarmuta Szczawnica4 listopada, 11:00

 

 Kolejka 15 – 11-12 listopada
Kolejarz StróżeLKS Szaflary
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany
Skalnik Kamionka Wielka1-0Zalesianka Zalesie11 listopada, 13:00
Płomień Limanowa2-2Ogniwo Piwniczna Zdrój11 listopada, 13:00
Gród Podegrodzie1-1Huragan Waksmund11 listopada, 13:00
Orzeł Wojnarowa3-1KS Bobowa11 listopada, 13:00
AKS Ujanowice0-0LKS Rupniów11 listopada, 13:00
Orkan Raba Wyżna1-5Orkan Szczyrzyc11 listopada, 13:00
Sokół Słopnice3-1Jarmuta Szczawnica11 listopada, 13:00