„Wielka Orkiestra” tj. „Komisja Sędziowska OZPN Nowy Sącz” w niedzielę 10 lutego zagrała dla Andrzeja

 

Robert Koral – prezes OZPN cyt. „Piękny turniej, szlachetny cel, atmosfera cudowna, dzieci szczęśliwe; tak w skrócie mogę podsumować III Turniej Sędziów Piłki Nożnej Nowy Sącz, którzy w obecnym roku zatytułowali go „Gramy dla Andrzeja”. Dziękuję pomysłodawcom; Konradowi Kolakowi i Hubertowi Kożuchowi, to dzięki ich wielkiej determinacji i ogromowi pracy całej rodziny Kożuchów turniej, loteria fantowa i  aukcja miała tak piękny przebieg. Aukcja została zorganizowana w celu zebrania funduszy na rehabilitację dla Andrzeja.  Wspomnę tu kilka słów o nim, Andrzej Rosadziński; pracownik MZPN Kraków oddelegowany do pracy w Kolegium Sędziów, człowiek bardzo skromny, pracowity, pomimo tego iż  na codzień nie jest sędzią piłkarskim całym swym sercem zaangażowany w sprawy sędziowskie. Wypadek, choroba a obecnie rehabilitacja obudziła w naszych sercach, sercach każdego sędziego Małopolski pomoc, pomoc która się jemu należy za wszystko co zrobił dla małopolskiej piłki nożnej. Nie mogę również zapomnieć o firmach, o ludziach „wielkiego serca”, którzy wspomogli organizatorów ( nie będę ich wymieniał gdyż mogę kogoś ominąć); to m/innymi  dzięki wam  impreza miała tak wielki poziom organizacyjny!  Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna,  którzy wzięli udział w loterii fantowej i w aukcji, a która przyniosła organizatorom wiele satysfakcji z dobrze wykonanej roboty”. A korzystając z okazji i przesyłam Wam wszystkim sędziom podziękowania za dotychczasową współpracę. Bardzo podoba mi się  praca z wami wszystkimi i atmosfera, którą wspólnie tworzymy. 

Antoni Ogórek – wiceprezes OZPN cyt. „Dziękuję organizatorom za zaproszenie, jestem dumny z naszej organizacji sędziowskiej, potrafili obudzić wszystkie serca ludzi, którzy byli obecni na turnieju i aukcji”. Andrzeju, nie jesteś sam, masz wielu przyjaciół!” W ciągu ostatnich  miesięcy i lat, zaobserwowałem zjawisko  nawiązania  i budowy silnej relacji  sędziów nie tylko z Zarządem Komisji Sędziowskiej ale i z nami, słuchając naszych  sugestii, uwag, opinii i potrzeb i zapewniając tym ostatnim profesjonalną obsługę

Od redakcji: Nasz ekstraklasowy piłkarz Maciej Korzym ufundował/przekazał nam koszulkę w której ostatnio występuje, a która została wylicytowana za „duże pieniądze”.