• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Okręgowy Związek Piłki Nożnej - Nowy Sącz

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI JUBILEUSZU 40-LECIA OZPN NOWY SĄCZ

Email Drukuj PDF

 

Zaproszenie

W związku z obchodami 40-lecia powstania OZPN Nowy Sącz, Wydział by Advertise" target="a652c_1474795280_wwwnsozpnpl_267365"> Szkolenia OZPN Nowy Sącz serdecznie zaprasza Waszą Reprezentację Juniorów (rocznik 1999) do wzięcia w turnieju .Turniej odbędzie się w Nawojowej (LKS "Nawoj" Nawojowa") w  poniedziałek w dniu 3 października 2016r.- początek godz. 14:00. Zaproszone reprezentacje to: PPPN Nowy Targ, PPN Gorlice, LPPN Limanowa ORAZ OZPN Nowy Sącz

  1. System rozgrywek – „pucharowy”
  2. Czas trwania zawodów; 2 x 20min.
  3. Każda drużyna otrzyma pamiątkowy puchar i dyplom
  4. Po zakończeniu turnieju trenerzy wyłonią Reprezentację OZPN U-17, która weźmie udział w „Turnieju Piłki Nożnej Juniorów z okazji Święta Niepodległości 11 Listopada” - który odbędzie się 11.11.2016r. w Krakowie. Odpowiedzialni za przygotowanie swoich reprezentacji:

PPPN Nowy Targ          - Gabriel Szumal

PPN Gorlice                     - Piotr Stępkowicz

LPPN Limanowa           - Janusz Piotrowski, Franciszek Mrózek

OZPN Nowy Sącz          - Robert Kubiela, Łukasz Biernacki

W trakcie turnieju odbędzie się uroczyste zebranie  Wydziału Szkolenia OZPN Nowy Sącz na którym zostaną rozdane nominacje/powołania do pracy w  Wydziałach:

                                               - Wydział Piłkarstwa Młodzieżowego OZPN

                                               - Wydział Piłki Kobiecej OZPN

                                               - Wydział Futsalu OZPN

                                               - Rada Trenerów OZPN

Przewodniczący Wydziału Szkolenia OZPN Nowy Sącz; Andrzej Kuźma

Prezes OZPN Nowy Sącz; Robert Koral



 

KOMUNIKAT OBSADY KS OZPN Nr 8 na dzień 01/02..2016

Email Drukuj PDF

 

 

Komunikat obsady nr 8/2016 z dn. 01/02.10.2016r.

Drużyna:  gospodarzy - gości

Data

Godz

Sędzia główny

Kom.Sędz

KLASA OKRĘGOWA

HELENA N.S. - ORAWA Jabłonka

01.10

15:30

Śmierciak Tomasz

Limanowa

ŁOSOŚ Łososina D. - ZAKOPANE

01.10

16:00

Mituś Dawid

Nowy Sącz

PŁOMIEŃ Limanowa - SANDECJA II N.S.

01.10

15:30

Królczyk Łukasz

Podhale

UJANOWICE - JARMUTA Szczawnica

02.10

16:00

Firlit Piotr

Gorlice

ZALESIANKA - ORKAN Raba Wyżna

02.10

15:00

Moroń Bogusław

Gorlice

OLIMPIA Pisarzowa - SOKÓŁ Słopnice

02.10

15:00

Folwarski Paweł

Podhale

ORZEŁ Wojnarowa - KOLEJARZ Stróże

02.10

16:00

Gargula Wacław

Nowy Sącz

GRÓD Podegrodzie - LKS SZAFLARY

 

 

  odwołany

 

KLASA "A" GRUPA NOWOSĄDECKA

OGNIWO Piwniczna Z. -  GRYBOVIA Grybów

01.10

16:00

Smoleń Artur

Nowy Sącz

NAWOJ Nawojowa - BUDOWLANI Jazowsko

02.10

16:00

Marcisz Dawid

Nowy Sącz

ZAWISZA Rożnów - VICTORIA Witowice Dolne

02.10

16:00

Horowski Jan

Nowy Sącz

DABROVIA Wielogłowy - ORZEŁ Ptaszkowa

02.10

11:00

Tokarczyk Mariusz

Limanowa

ŚWINIARSKO - GÓRKA Szczereż

02.10

15:00

Luberda Dariusz

Limanowa

KORZENNA - UBIAD

02.10

16:00

Dybiec Waldemar

Nowy Sącz

HART Tęgoborze - ZYNDRAM Łącko

02.10

11:00

Sromek Jakub

Nowy Sącz

SOKÓŁ Stary Sącz - AMATOR Paszyn

02.10

13:00

Ślazyk Michał

Limanowa

KLASA "A" GRUPA GORLICKO - NOWOSĄDECKA

VICTORIA Śnietnica - Łużna

02.10

16:00

Antoszak Gabriel

Gorlice

NAFTA Kryg - ROPA

02.10

11:30

Fecko Kamil

Nowy Sącz

PODHALANIN Biecz - ZAGÓRZANY

02.10

16:00

Hojniak Maciej

Nowy Sącz

UŚCIE Uście Gorlickie- BIAŁA Brunary

02.10

16:30

Bożek Bogusław

Gorlice

MOSZCZANKA Moszczenica - KOBYLANKA

02.10

14:00

Żelazny Aleksander

Gorlice

OGIEŃ Sękowa - WICHER Mogilno

 

 

odwołany

 

KRÓLOVIA Krolowa G. - KS BOBOWA

 

 

odwołany

 

KLASA "A" GRUPA LIMANOWSKA

GORCE Kamienica - LASKOVIA Laskowa

02.10

11:00

Wal Stanisław

Gorlice

KROKUS Przyszowa - MORDARKA

02.10

11:00

Wadas Maciej

Podhale

ZENIT Kasinka Mała - ORKAN Niedźwiedź

02.10

11:00

Gryboś Artur

Gorlice

WITÓW Mszana G. - OSTRA Olszówka R.N.

02.10

15:00

Biskup Andrzej

Limanowa

TURBACZ Mszana D. - BŁYSKAWICA Rupniów

02.10

15:00

Kocańda Jarosław

Nowy Sącz

STRADOMKA Skrzydlna - Słomka Siekierczyna

02.10

15:00

Sobczak Kamil

Limanowa

KLASA "A" GRUPA PODHALAŃSKA

SKAŁKA Rogoźnik - LUBAŃ Tylmanowa

02.10

15:00

Ciężobka Marek

Podhale

SKALNI Zaskale - HURAGAN Waksmund

02.10

15:00

Barwiński Paweł

Podhale

JORDAN Jordanów - SZAROTKA Rokiciny P.

02.10

15:00

Cetnarowski Jerzy

Nowy Sącz

BABIA GÓRA Lipnica W. - ZAWRAT Bukowina T.

02.10

15:00

Mituś Dawid

Nowy Sącz

NKP PODHALE Nowy Targ - WIERCHY Rabka Z.

02.10

11:00

Kolak Konrad

Nowy Sącz

PRZEŁĘCZ Łopuszna CZARNI Czarny Dunajec

02.10

15:00

Arendarczyk Rafał

Podhale

SPISZ Krempachy - GRANIT Czarna Góra

02.10

12:00

Zabrzewski Bartosz

Podhale

 

Sekretarz                                                                                                                             Referent Obsady

       KS OZPN Nowy Sącz                                                                                                              KS OZPN Nowy Sącz

       /-/ Bogusław Klimek                                                                                                                      /-/ Marek Ogórek

 

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE W RADZIE SENIORÓW OZPN

Email Drukuj PDF

RADA SENIORÓW OZPN NOWY SĄCZ  WYBRAŁA NOWE WŁADZE NA LATA 2016-2020

        20 sierpnia br. w godzinanch popołudniowych w Restauracji "Las Vegas" przy Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Rady Seniorów OZPN Nowy Sącz, podczas którego dokonano sprawozdania z działalności Rady za lata 2012-2016 oraz wybrano nowe władze, które zapowiadają "prekursorskie" zmiany w działalności Rady Seniorów:

jerzy leszcyski.jpg - 80.58 Kb

Prezesem (przewodniczącym Rady Seniorów OZPN Nowy Sącz)

został wybrany Jerzy Leszczyński

Jerzy Leszczyński ur. 1945 roku, nowosądeczanin, najwierniejszy kibic Sandecji. człoek Zarządu OZPN w latach: 1988-2008, wiceprezes KKS Sandecja w latach 1982-1999, kierownik I drużyny KKS Sandcja, kierownik sekcji w latach 1970-1980. Istruktor piłki noźej. Odznaczony wieloma medalami: Srebrną i Złotą Odznaką PZPN, Medalem 80-lecia PZPN, Medalem 80 i 105 lecia MZPN, Złotą Odznaką OZPN, Złotą Honorową Odznaką OZPN, Ambasadorem Futbolu Nowosądeckiego, wielokrotny delegat na Zjad PZPN. W skład Zarządu Rady Seniorów weszli: Władysław Mirek, Jan Mrowca, Stanisław Ogorzały, Alojzy Oracz, Wiesław Rutkowski, Zbigniew Stępniowski, Bogusław Szczecina i Józef Unold.

Nowowybranemu przewodniczącemu oraz Jego Załodze życzymy zdrowia i wytrwałości w pokonywaniu trudności.

 


Strona 1 z 96