Cała Nawojowa i piłkarska rodzina w żałobie – w „Dzień Matki” zmarł Kazimierz Nosal – człowiek Wielkiego Serca

Nie ma słów, nie ma cytatów na świecie aby wyrazić dobroć tego Człowieka – do świata, do ludzi, do rodziny, do zwykłego człowieka.

Dla Rodziny – wspaniały dobry  mąż,ojciec i dziadek, dla ludzi – były sołtys Popardowej, wiceprezes GLKS „Nawoj” Nawojowa, przewodniczący Koła PSL Nawojowa.

Kazimierzu!

Podobnie jak wszyscy, którzy cię znali i kochali, wciąż nie wierzą, że Ciebie już z nami nie ma. Nie wierzymy, że gdy przyjedziemy do Nawojowej już Cię na stadionie nie zobaczymy. Nie poczujemy Twojego czułego/miłego powitania, uśmiechu i niegasnącej nigdy iskierki w oczach – cały Ty. Pełen uroku dżentelmen o wielkim sercu i nienagannych manierach – taki właśnie byłeś. Zawsze można było do Ciebie przyjść, porozmawiać, pośmiać się. To wszystko bardzo wyraźnie widzimy w pamięci, jakby to wszystko wydarzyło się wczoraj. Dlatego nie wierzymy, że Cię już  z nami nie ma. I choć teraz boli!, ból w końcu złagodnieje. Bo przecież życie, które obdarowało nas takim człowiekiem jak Ty jest piękne. A chwila, którą było nam dane spotkać właśnie Ciebie, dla takich chwil warto żyć! Nie zapominamy o Tobie i Ty o nas nie zapominaj! Spoczywaj w spokoju!

Zarząd OZPN Nowy Sącz