KOMUNIKAT OBSADY NR 6/2017 KLASY: O-A-B

Komunikat Obsady Nr 6/2017  na zawody klasy Okręgowej – Nowy Sącz 

1Huragan WaksmundSokół Słopnice2017-09-1716:30SZCZERBA DAMIANNOWY SĄCZ
2Ogniwo Piwniczna Z.Bobowa2017-09-1616:30SKOCZYK BARTŁOMIEJNOWY TARG
3Zalesianka ZalesieRUPNIÓW2017-09-1616:00LENAR PIOTRNOWY SĄCZ
4LKS SzaflaryOrkan Szczyrzyc2017-09-1716:30ZABRZEWSKI BARTOSZNOWY TARG
5Jarmuta SzczawnicaOrkan Raba Wyżna2017-09-1716:30BARAN ROMANNOWY TARG
6Kolejarz StróżeAKS Ujanowice2017-09-1715:00BUDNIK KRZYSZTOFNOWY SĄCZ
7Skalnik Kamionka WielkaOrzeł Wojnarowa2017-09-1714:30MOROŃ BOGUSŁAWGORLICE
8Płomień LimanowaGród Podegrodzie2017-09-1716:30WRAŻEŃ MARIUSZGORLICE

Klasa A – Gorlice/Nowy Sącz

9Biała BrunaryKS Ropa2017-09-1714:00TUTKO DARIUSZGORLICE
10KS BieczLKS Kobylanka2017-09-1716:00WAL STANISŁAWGORLICE
11Królovia Królowa GórnaLKS Łużna2017-09-1616:30ZAWADA TOMASZLIMANOWA
12GKS MoszczenicaLKS Uście Gorlickie2017-09-1714:00FIRLIT PIOTRGORLICE
13Wicher MogilnoLKS Wójtowa2017-09-1713:00MOROŃ ANDRZEJGORLICE
14Sokół StaszkówkaLKS Zagórzany2017-09-1716:00GRĄDALSKI KAMILGORLICE
15Ogień SękowaNafta Kryg2017-09-1714:00TUTKO MARIUSZGORLICE

Klasa A- Limanowa

16Stradomka SkrzydlnaZenit kasinka M2017-09-1711:00SMOLEŃ ARTURNOWY SĄCZ
17MordarkaALaskovia Laskowa2017-09-1716:00ŚMIERCIAK TOMASZLIMANOWA
18Turbacz Mszana DoOrkan Niedźwiedź2017-09-1711:00MARCISZ DAWIDNOWY SĄCZ
19Ostra Olszówka Raba NiżnaSłomka Siekierczyna2017-09-1711:00ALIBOŻEK JACEKGORLICE
20Dobrzanka DobraGorce Kamienica2017-09-1715:00KRÓL JANGORLICE

Klasa A – Nowy Sącz

21Górka SzczereżAmator Paszyn2017-09-1716:00CETNAROWSKI JERZYNOWY SĄCZ
22Helena Nowy SączUbiad2017-09-1711:00KAWALEC MARCINNOWY SĄCZ
23ŚwiniarskoVictoria Witowice Dolne2017-09-1711:00JOPEK ROBERTNOWY SĄCZ
24Sokół Stary SączZyndram Łącko2017-09-1711:00SZEWCZYK JAKUBNOWY SĄCZ
25ZAWISZA w RożnowieDunajec Nowy Sącz2017-09-1616:30KRUCZEK BARTŁOMIEJNOWY SĄCZ
26Korzenna KorzennaHart Tęgoborze2017-09-1711:00HOJNIAK MACIEJNOWY SĄCZ
27Grybovia GrybówBudowlani Jazowsko2017-09-1714:00GARGULA WACŁAWNOWY SĄ
1Szarotka RokicinyBabia Góra Lipnica W2017-09-1716:00ŁUKASZCZYK KRZYSZTOFNOWY TARG
2Czarni czarny DWierchy Rabka2017-09-1616:00MARONDEL WIKTORNOWY TARG
3Przełęcz ŁopusznaZaopara Kluszkowce2017-09-1716:00WARMUZ WOJCIECHNOWY TARG
4Podgórski KrauszówZawrat Bukowina T2017-09-1712:00BEDNARCZYK MARCINNOWY TARG
5KS ZakopaneSklani Zaskale2017-09-1616:00ARENDARCZYK RAFAŁNOWY TARG
6Podhale II Nowy TargJordan Jordanów2017-09-1716:00FOLWARSKI PAWEŁNOWY TARG
7Lubań TylmanowaOrawa Jabłonka2017-09-1616:30OBRZUT TOMASZGORLICE

 

klasa „B” Nowy Sącz

28Chruślice Nowy SączZawada2017-09-1716:30KRUCZEK BARTŁOMIEJNOWY SĄCZ
29MszalnicaTaboszovia Tabaszowa2017-09-1716:00SROMEK JAKUBNOWY SĄCZ
30Zamczysko MarcinkowiceJedność Nowy Sącz2017-09-1716:00GOMÓŁKA ANDRZEJNOWY SĄ

 

31Galicja Nowy SączBarciczanka IIBarcice2017-09-1711:00KOGUT ŁUKASZNOWY SĄCZ
32ŁĘKABiegoniczanka2017-09-1716.00BIAŁAS BARTŁOMIEJNOWY SĄCZ
33Piątkowa ŁęgDąbrovia Wielogłowy2017-09-1711:00GARGULA PAWEŁNOWY SĄCZ
34KPT NawojowaOrzeł  Ptaszkowa2017-09-1715:00MRÓZ WITOLDNOWY SĄC

 

 Sekretarz KS OZPN                                                             Ref.Obsady KS OZPN

/-/ Bogusław Klimek                                                             /-/ Marek Ogórek